Wpis z mikrobloga

@push3k-pro: Aż sprawdziłem exclusivy na ps4 i generalnie jest to bieda, uncharted i god of war ze słynniejszych, no ale k---a bez przesady, nie są to tytuły na tyle wybitne, żeby był sens. Z drugiej strony jest to tak jak mówiłeś kwestia preferencji. Jednak obiektywnie rzecz biorąc, to się nie broni. Dlatego myślę, że moja teza jednak jest prawdziwa, z konsol tylko switch, reszta niech się w dupę pocałuje, zatraciło
  • Odpowiedz
@tomszczyk: Ty już wiesz po co ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Poikarz: Na farcie kiedyś rano mediaexpert rzucił 4/5 Ventusków 2x i udało mi się na jednego z nich załapać (wiem że jest to słaba karta, ale teraz do 1080p a za chwile do 1440p w zupełności starczy (
  • Odpowiedz
@algus: Gdyby tylko karty graficzne nie kosztowały tyle co cała konsola + gra + dodatkowy pad xD Jakbym nie zdążył kupić u----i GTX 1070 w zeszłym roku to bym pi3rdolił takie pisimasterresj.
  • Odpowiedz
Ale zwróć uwagę, że ta liczba się zmniejsza generalnie z każdą generacją konsol i dlatego coraz mniejszy sens konsol jest.


Nawet tekkena masz na pcta

@moskal888: Co nie zmienia tego, że są gracze, których interesuje tylko i wyłącznie konsolowe granie albo nie chcą się bawić w konfigurowanie pc albo w ogóle nie chcą mieć pc, bo po za graniem nie potrzebują. Mógłbym jeszcze dodać kwestię casualowych graczy - dla nich
  • Odpowiedz
@ethics Nie masz żadnego spokoju na lata. Konsole też się psują a po kilku latach nie wyrabiają wydajnościowo z nowymi grami przez co wychodzą ulepszone wersje typu PlayStation Pro. Zobacz sobie jak chodzi Cyberpunk na starej generacji. Żal grę ogrywać w takiej jakości obrazu.
  • Odpowiedz
@kipowrot: Coraz więcej exclusivów zmierza do PC, zresztą jakbym miał grać w "płynnych" 25 klatkach to wolę dać sobie spokój xd No i tak jak mówię, ja akurat 90% czasu spędzam na grach których nie ma na konsolach więc mi nie żal, bardzo mało w AAA gram.
  • Odpowiedz
2060 super, ryzen 5 3600 i 16gb ramu


@JohnFairPlay: Ale przecież to jest dalej sprzęt lepszy niż obecne konsole ¯\_(ツ)_/¯. Wystarczy testy obejrzeć. Gry na PS5 i Xboxa nowego mają obniżone detale w stosunku do możliwych ustawień PC i stosowany jest upscaling. Niektóre gry mają nawet tak niskie ustawienia, że trzeba grzebać w configach na PC żeby mieć takie same.
  • Odpowiedz