Wpis z mikrobloga

Znajomy prosił bym wrzucił ten post, bo odrzuciły go Anonimowe Mirko Wyznania a on nie chce zakładać konta (próbował ale nie chciał telefonu podawać)
Nie odpowiadam za treść wrzucanego posta. Nie mam nic do osoby / osób o których mówi mój znajomy.

Czy tylko mi się wydaje, że niektórzy twórcy na polskim youtube idą na łatwiznę i kopiują treści zza granicy?
#youtube #polskiyoutube
dan-kamynski - Znajomy prosił bym wrzucił ten post, bo odrzuciły go Anonimowe Mirko W...

źródło: comment_1611631518Qsf9woOqgtmCaqgWPeH82a.jpg

Pobierz
  • 76
@dan-kamynski: a to nie jest tak ze taki youtuber nalezy do jakiejs sieci partnerskiej, ktora nalezy pewnie do jakiegos miedzynarodowego holdingu, i w kazdym kraju jest taki ignacy którego profil działania jest z góry załozony przez jakiegos spindoktora? i poprostu w kazdym kraju w kazdym jezyku mają to samo?
@Allbis: to ma wisieć głową w dół podczas nagrań, aby nie skopiował od Vsauce stylu nagrania i wypowiedzi? Każdy malarz co malował w stylu kubistycznym to podróbka Van Gogha?

Grunt, że content oryginalny
@dan-kamynski: No niesamowite, filmy sprzed 8 lat mają podobne tytuły i pewnie opowiadaja o tym samym temacie. No tragedia i koszmar.

Jak ktoś wspomniał, treści w internecie jest na tyle dużo, że gdyby ktos chciał tworzyć oryginalny content pop.naukowy to musiałby chyba sam być naukowcem i opowiadać o swoich badaniach.
@HuLLaJNoGa: veggie wyzwał ignacego na pojedynek ala "mistrzostwa polski" ale od początku było to w formie zabawy, ignacy udawał kozaka i w czasie tury przeciwnika zamiast myśleć rozwiązywał sobie krzyżówki. Jak się okazało że został rozsmarowany ( szedł w kapitol na jc XD) też przyjął heheszkową narrację no ale to tak jakby ktoś nagrywał poradniki jak grać w szachy a w pierwszym pojedynku z początkującym szachistą dostał mata szewskiego a potem