Wpis z mikrobloga

Wyciekły zdjęcia jak chłopaki (i dziewczyny!) spod tagu #kwadraty zdobywają kwadraty, a potem mówią świeżakom:

no normalnie, patrzysz w heatmapę, planujesz i jedziesz. Nawet jak się trafi trochę nieutwardzonych dróg, to najwyżej kawałek pójdziesz na piechotę, ale jak masz opony 28 to też bez przesady, najwyżej trochę się ubłocisz


( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rower #kolarstwo
cultofluna - Wyciekły zdjęcia jak chłopaki (i dziewczyny!) spod tagu #kwadraty zdobyw...

źródło: comment_1611515559XCj51dilGshe3r3EFq83UU.jpg

Pobierz
  • 29
@cult_of_luna:
zdjęcie nie oddaje, ale tam kawalek dalej bylo bloto ponad support tak do 3/4 korby i skończyło naię ciagnieciem roweru na garbie przez 200m w blocie do 3/4 piszczela.

najwiekszy hardkor w listopadzie jak kwadrat byl za wylaną rzeką. kąpiel w wodzie do pępka. dwa razy bo wrocic trzeba. alternatywa to 15 km nadrabiania by objechać ale i tak bylo fajnie :)
Hipodups - @cultofluna: 
zdjęcie nie oddaje, ale tam kawalek dalej bylo bloto ponad ...

źródło: comment_1611516452aRPoDqORKVh1FThAjyczoD.jpg

Pobierz
@bycjaktommyleejones: @Hipodups: to skoro tak oficjalnie napisałem to dorzucę się z tym że jest to też motywator jeśli masz 2h czasu, i nie masz pomysłu gdzie by tu pojechać :) większość ludzi poza hardkorowcami ma nie odkryty kwadrat w zasięgu 20-40km w jedną stronę :) czasem miałem tak że na godzinę czy dwie to mi się nie chciało, a na 80-100km nie miałem czasu, ale jak znalazłem kwadrat na mapie