Wpis z mikrobloga

@Afrati: mimo że kolegę szanuję to trochę #!$%@? jak potłuczony i hiperbolujesz
Jasne, że mając rower za 1k będziesz miał w zasadzie to w dupie, ale gdy kupujesz rower droższy niż własne auto to jednak coś tam dbasz.

Nie mówię, że po każdej jeździe support rozkręcam xD ale spłukanie woda na myjce rower po jeździe zajmuje mi 2min, więc no xD poza tym gdy trzymasz rower w domu, jak ja i
@WinterLinn: Przypomniał mi się jeden z razy gdy jechałem rowerem szosowym w deszczu i to mocnym. Mokry cały to byłem po 2-3 minutach. Do przejechania miałem nie dużo bo kilkanaście km po szosie w ruchu miejskim. Dyskomfort siedzenia z mokrymi gaciami i spodniami na siedzonku był duży jakieś mikro otarcia także się zrobiły. Dlatego nie rozumiem weź tu teraz pierz ciuchy uwalane w błocie najpierw trzeba jakoś to błoto spłukać szczególnie
@ks2m: Gdybyś wydał nierzadko kilka lub kilkanaście tysięcy na rower to byś dbał i czyścił ( ͡º ͜ʖ͡º) Takiego klocka z decathlonu za parę złotych też mam na złą pogodę i też nie dbam bo to rower do zajechania. Pewnie stąd niesłuszne zdziwienie ludzi o dbaniu :) Z tym 90 sekund to cię chyba poniosło, no chyba że jeździsz rowerem wodnym po bagnach ( ͡°
@Afrati: od 12 lat nasmarowałem 3 razy łańcuch :P ale teraz po przejechaniu ponad 1k km wiem że muszę wziąć się za rower bo służył mi tylko do polatania do kumpla kilka km dalej ale jak się jedzie 40km+ to jednak musi chodzić ładnie


@pisuardessa: @Izanagi013: oleju w aucie też nie zmieniacie? Nie dolewacie płyn do spryskiwaczy? Na myjnie i odkurzanie przyjeżdżacie tylko raz - jak chcecie wystawić auto
@Dru_Gru: Zapomniałem Ci odpisać!
Zwróć proszę uwagę, że wrzuciłem to w charakterze mema, dlatego też zastrzegam sobie prawo zarówno do #!$%@? jak potłuczony, jak i hiperbolizowania ;)
U mnie problemem jest to, że myjnia w okolicy mieszkania jest zazwyczaj zakolejkowana, więc nawet jak po drodze do domu wpadam z nastawieniem na czyszczenie, to szybko mi się odechciewa czekać. No i wożę w ramie torbę, którą do czyszczenia muszę zdejmować, co też