Wpis z mikrobloga

@RozzPl: @13gugu13: @amisobad: @Cerasus: faktycznie te paski beznadziejne, ale czy też tak macie, że jak sie szybciej postrząsa głową to czuć jak "soczewki" obijają się o nos?
No i co ważniejsze, też macie taką delikatną "mgiełke" podążającą za wzrokiem widoczną na białych napisach? Nie jakoś strasznie ale jednak i nie wiem czy to normalne czy to jednak te feralne zamglone soczewki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skyler: chodzi Ci pewnie o god rays, niestety norma w Q2, w tych co ja używam ten efekt jest mocno widoczny. A co do latania na głowie to zakup strapa tylko Cię uratuje xD.
@Skyler: pisząc mgiełka pewnie masz na myśli god rays. Niestety wynikają z zastosowanych soczewek, więc to normalne. Po pewnym czasie zaakceptujesz że tak już jest. No chyba że faktycznie przyniosłeś zimnego z paczkomatu i jakaś wilgoć jeszcze została.
@amisobad: @Cerasus: @PieceOfShit: zrobiłem samouczka i.... WOW jakie to jest realne :O Aż cięzko było się z nim rozstać, samo rzucanie samolociku dawało masę frajdy.
Co to "mgiełki" to w grze samouczkowej było to zupełnie niezauważalne, widać to tylko przy czytaniu białego tekstu.
Strapa na pewno zamówie, tylko właśnie nie wiem czy ten typu halo co wysłałeś czy może ten który linkuje niżej bo ponoć mocniej dociśnie google do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Skyler: tylko nie zapomnij o tym, że jak dołożysz ten dystans do okularów to sobie też zmniejszasz pole widzenia. Jeżeli nosisz okulary i vr Ci się spodoba to podobno warto pomyśleć o szkłach korekcyjnych które się montuje w golach.
@Skyler: Rozważałem czy PS5 czy Series X czy Geforce 3xxx -> oculus to najlepsza opcja :D
Takie gierki polecam:
Alyx
Angry Birds VR Isle of Pigs
Beat Saber
Beat.Saber.v1.13.0.ALL.DLC.rar
BONEWORKS VR
BOXVR
Crawling Of The Dead
DOOM VFR
Fractal Gallery VR
GORN
In Death
Moss
Pistol Whip VR
Richies Plank Experience
SUPERHOT.VR
Swordsman VR
Tales Of Glory
Tetris Effect
The Elder Scrolls V Skyrim VR
The.Wizards
The.wizards.dark.times
TheRoomVR
Time Transit VR