Wpis z mikrobloga

@Skyler: Pamiętaj by sobie dobrze ustawić IPD, a co do God Rays na yt/reddicie są filmiki pokazujące ekstremalnie złe przypadki to jak masz coś takeigo to zwróc i weź nowe chyba że tragedi nie ma to ten typ już tak ma ;P
  • Odpowiedz
@13gugu13: @amisobad: @Niebadzlosiem: @Cerasus:
W sumie to z dołu już nie widzę przestrzeni bo ustawiam pasek z tyłu bardzo wysoko i wtedy google ustawiają się trochę jakby pod katem i dociskają bardziej nos.

Co do "mgiełki" to po dłuższej zabawie jestem w stanie to lepiej zdefiniować. To na co patrze prosto jest idealnie wyraźne, ale to co jest już trochę z boku się rozmywa,
  • Odpowiedz
@Skyler: Przez pierwsze kilka dni to az zal wychodzic do realnego swiata. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam Ci Beat Saber i Pistol Whip, to drugie jest szczegolnie swietne, ale malo piosenek. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Bardzo dobry jest tez Room VR wlasnie 5 min temu pierwszy raz rozladowalem calkowicie google od 100% do 0 siedzac tylko w tej grze. Swietne zagadki. A
  • Odpowiedz
@fstab: wszystko idzie, bo to Android, więc bez problemu da się sideloadować apki, pytanie czy kogoś spotkają za to konsekwencje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem że mirko jednogłośnie twierdzi, że nic się nie stanie, ale znając fejsbuka i instagrama, które logują i przesyła na ich serwery
to, na co i ile przez ile sekund patrzymy, to nie zdziwił bym się, gdyby nagle zrobili ban hammer.
  • Odpowiedz
@fstab: Ja osobiście nie lubię rozdrabniać się na wiele sklepów, więc kupuję wszystko na Steam'ie. Za każdym raziem gdy odpalam gogle (Rift S) muszę się przebić przez dwa launchery zanim dotrę do gier.
@Skyler: Witam w szczęśliwym gronie posiadaczy VR. Od siebie polecam, jako obowiązkowe pozycje:
Alyx i Sants & Sinners -- Obiektywnie najlepsze "pełnoprawne" gry teraz. S&S był na Humble Bundle, więc klucze mogą gdzieś latać tanio.
Beat Saber - najlepsza gra imprezowo/ruchowa. Łatwo zmodować, żeby dodawać nieskonczone ilości poziomów tworzonych przez społeczność z poziomu menu gry.
Blade & Sorcerry - Najlepszy system walki bronią białą. W ciągłym rozwoju, pod koniec tego roku ma zostać wydana jako pełnoprawny RPG
Phasmofobia - Coopowy horror o łapaniu duchów. Mega straszny i kupa zabawy, można grać
  • Odpowiedz
@kotek_wrocek: Alyx spoko, ale nie wiem co na to mój komp (6600k i geforce 970). Co do Beat Saber to musze przetestować jak u mnie będzie śmigać granie przez VD, ale nie wiem czy dla wygody nie kupić go sobie i tak natywnie na Questa bo grafika nie jest aż tak ważna, a wtedy z modami już nie tak łatwo. :/
  • Odpowiedz
@Skyler: ja dziś dostałem i chyba oddaje/sprzedaję xD strasznie tandetny strap (a nie widzi mi się w ciemno kupować nowego po takim rozczarowaniu), w żadnej jego konfiguracji nie mogę dopasować go do swojej #!$%@? glowy tak by nie latał na boki przy bardziej energicznych grach i jednocześnie nie stracić ostrości, pomijając już fakt, że sweet spot na ostrość jest okropnie mały. w dodatku po walkach ze strapem do tej pory
  • Odpowiedz