Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Właśnie zastosowałem reverse blinking na świadome śnienie. Ostatni raz z tą techniką miałem do czynienia 8 miesięcy temu. Jakie było moje zdziwienie jak wylądowałem w tym samym miejscu, a Ci ludzie mnie pamiętali i mówili, że minęło już 45 lat u nich. Tam znów wyremontowałem im chaty itd. zatrzymałem powódź do rzeki ale to mało ważne.

Potem jednak pomyślałem, żeby odwiedzić prezydentów, poleczyłem ich, prawie każdy miał jakieś kikuty czy inne złamania. Mając 59 lat tam tak wyglądasz jak 80, może inaczej liczą czas XD

Prezydenta Chin musiałem zabić i wskrzesić, bo mi nie wierzył, chociaż gość leżący (nie mogłem się ruszać, źle zrobiłem technikę) wyglądający jak Stary Gandalf mu leczył pierw rany.
Polska jak zwykle w dupie, ale co lepsze później wpadłem żeby wpaść do samego siebie XD

Gość był 3 lata młodszy, a wyglądał na 45/50.
Co mnie przeraziło to to, że jak do mnie podszedł, to zaczął się rozpływać w chmurę, rozbudziłem się szybko i po chwili znów do niego zawitałem, dosłownie jak otwierałem oczy (rękę miał już za ścianą jak jakiś dym i ja czułem)

Zapytałem go co on #!$%@?, to powiedział, że korzysta z własnej szansy.
Polecam każdemu, lepsze niż gry i filmy, można robić co się chce. Tylko ciężkie rozmyślania później są w efekcie tego.

#luciddream #swiadomysen #takbylo #sen
  • 5