Wpis z mikrobloga

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim przywołanym Wykopkom za wsparcie przy promocji mojej książki Megalopolis 2077.

Znalezisko “Napisałem książkę w Cyberpunkowym klimacie ()” (link poniżej) zostało wykopane 518 razy! Pod znaleziskiem pojawiło się mnóstwo (166!) w większości pozytywnych, motywujących komentarzy, a także ciekawe uwagi i dyskusje. Najważniejsze dla mnie jest jednak to, że ww. znalezisko wygenerowało ponad 1000 wejść na moją stronę WWW i sprzedało przeszło 100 egzemplarzy książki Megalopolis 2077! Dla kogoś, kto tak jak ja zdecydował się na samodzielne wydanie książki i dopiero zabiera się za jej sprzedaż, promocję oraz dystrybucję, to naprawdę ogromny sukces.

Wszystkim tym, którzy przyłożyli się do tego sukcesu, gorąco dziękuję!

A w ramach świętowania, zdecydowałem się ma małe #rozdajo Wśród osób, które do końca tygodnia zaplusują niniejszy wpis, rozlosuję pięć unikatowych egzemplarzy mojej książki Megalopolis 2077. Egzemplarzy nie przeznaczonych do sprzedaży - w twardej oprawie, z dodatkowymi ilustracjami oraz na papierze lepszej jakości. Wydrukowałem tylko kilkadziesiąt sztuk takiej wersji (dla rodziny i znajomych), ale dla Wykopków warto kilka poświęcić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do zabawy!

Więcej informacji o Megalopolis 2077 znajdziecie na stronie WWW: https://www.megalopolis2077.pl/ lub w katalogu książek na Lubimy Czytać: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4949337/megalopolis-2077

Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/5897389/napisalem-ksiazke-w-cyberpunkowym-klimacie-%E1%95%99-%E1%95%97/

#rozdajo #czytajzwykopem #ksiazki #chwalesie #sciencefiction #cyberpunk2077 #fantastyka #megalopolis2077

Wołam osoby, wykopujące ww. znalezisko:

kawuel - Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim przywołanym Wykopkom za wsparcie ...

źródło: comment_16111516525k1xEjMNP0u5jDvoL69g1g.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
Wydrukowałem tylko kilkadziesiąt sztuk takiej wersji (dla rodziny i znajomych)


@kawuel: stary, siedziałem z tobą w ławce w podstawówce, nie pamiętasz? : D
  • Odpowiedz
BTW wybaczcie spamowanie tymi spoilerami, ale po zablokowaniu mikrolist nie potrafię inaczej przywołać Wykopków wykopujących moje znalezisko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz