Od publikacji mojej książki Megalopolis 2077 mija właśnie pół roku. Książka zebrała wiele pozytywnych opinii i jak na self publishing sprzedaje się całkiem nieźle. A mało kto pomógł mi w promocji tak jak wykopki, dzięki uprzejmości których informacja o książce znalazła się trzy razy na stronie głównej serwisu. Dlatego celebrując to półrocze chciałbym wam w pewien sposób podziękować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przygotowałem specjalny rabat dla tych, którzy
Przygotowałem specjalny rabat dla tych, którzy











Każdy miłośnik fantastyki imprezę pewnie kojarzy, więc nie będę się rozpisywał co i jak. Jeśli jednak jakimś cudem o DF nie słyszałeś to warto sprawdzić ich stronę WWW: https://www.dnifantastyki.pl/
Jeśli wybieracie się w tym roku na DF to super, może uda nam się spotkać. Bo ja także tam będę, ale tym razem, jako wystawca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Konkretnie to na stoisku
źródło: comment_1660833321FkOcAC8TbjveN4TPJ0MMeA.jpg
Pobierz