Wpis z mikrobloga

@robert7454 ator nigdy nie był spoko. Od kiedy nie wyszło mu skłócenie ekipy Gimpera przez co tamci kazali mu #!$%@?ć co skończyło się wilczym biletem na gamingowym YouTube (zresztą i tak mało kto oglądał gamingowego atora) tak mu się styki poprzepalały. Jak PiS doszedł do władzy to bardzo unikał krytyki ich chyba licząc na jakiś deal ale nie pykło
  • Odpowiedz
@robert7454: on zawsze gadał głupoty, oglądałem go od bodajże 2013-2014r, miałem wtedy 15lvl, teraz mając 22, włączyłem sobie tamte firmy, aż mi się śmiać chce, typ nie ma pojęcia o czym gadał, on żeruje teraz na młodych ludziach bo wmawia im że są bardzo inteligentni itp i na szurach, Jackowski i reszta bandy
@WladcaSlimakow: Korwin mnie szkaluje i jego partyjna telewizja xD
@KochanekAdmina: dokładnie
  • Odpowiedz
@MorenkaKnight: najlepsze było jak zamieniał się w samca alfa i opowiadał jak podrywać różowe xDDDD ale złotem było jak komputer składał, ja to lepiej robiłem w podstawówce
  • Odpowiedz
ator nigdy nie był spoko


@KochanekAdmina: To prawda. Nie powiem, parę lat temu lubiłem sobie puścić jego gadaninę w tle, ale szybko zauważyłem ten schemat z obrazka. Jeśli materiał trwa powiedzmy 40 minut, to na sam temat poświęcone będzie maksymalnie 5 góra 10. Reszta to właśnie koszmarnie długa "rozbiegówka" i tak samo długie zakończenie. Ponadto milion odbiegnięć od samego tematu, bo wystarczy że padło np. nazwisko jakiegoś losowego polityka, a Ator
  • Odpowiedz