Wpis z mikrobloga

Rozglądam się za jakimś zegarkiem sportowym do 1000zł. Zależy mi na tym aby mierzył tętno z ręki, pokazywał tempo na każdy kilometr i żeby było więcej treningów niż samo bieganie. Byłem w sumie zdecydowany na garmin forerunner 45 ale odpada bo ma jedynie trening biegowy i rowerowy. Teraz przeglądam i polar vantage M ma wszystko czego potrzebuję, ale odstraszają mnie opinie odnośnie wyświetlacza. Ktoś ma polara i może napisać jak się sprawuje? Dzięki
#garmin #polar #bieganie
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bracikk: wyświetlacz działa, i jest wyraźny i czytelny, podświetla się grzecznie jak machnę ręką podczas treningu, jak jest ciemno też widać, nie wiem, nie stwierdziłam żadnych problemów osobiście.

Tylko trzeba koniecznie nakleić jakaś folię, bo rysuje się od patrzenia na niego krzywo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bracikk: wszystko dla mnie jest czytelne, no kolory są raczej stonowane, ale to chyba taki schemat kolorów wybrał producent. Nie ma problemu odróżnić czerwonego od pomarańczowego, czy coś -- niestety mogę tylko dać słowo, bo mam tak gówniany aparat w telefonie, ze zdjęciem ci nie pomogę, przepraszam.
  • Odpowiedz
@bracikk: Miałem #garmin FR45 przez ponad rok, do momentu aż wypuścili firmware v3.90 był cacy, a potem zepsuła się optymalizacja GPS. Trybów sportowych jest więcej niż bieganie i rower, można je dodawać przez Garmin Connect. Wobec tego, że garmina oddałem, musiałem zdecydować się na coś innego. Przez długi czas moim faworytem był właśnie #polar (Vantage M lub V) ale ostatecznie odstraszyła mnie niedokładność GPS i pomiaru HR z nadgarstka. Ostatecznie kupiłem
  • Odpowiedz