Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Enviador: Lurkerowi zabrali serwery, a oni w niecały dzień postawili stronę od nowa.
Można wiele km zarzucić, ale przynajmniej mają ogarniętych właścicieli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lemek3: Parler i Gab są prowadzone przez miernoty z #!$%@? mózgowym, TPB i Silk Road były prowadzone przez ludzi którzy mieli łeb na karku. Taka drobna różnica. ;)
  • Odpowiedz
@supra107: Ja i tak nie mogę z tego, że twórca Silk Road wpadł przez pytania jakie zadawał na Stacku :D Nie ważne czy robisz swoją pierwszą "to do app", czy tworzysz "Amazon dla dark webu", jak czegoś nie wiesz to idziesz na Stackoverflow!
  • Odpowiedz
@supra107: Z tego co pamiętam to połączyli jakiś jego stary pseudonim pod przykrywką którego "reklamował" stronę z jakimś starym kontem na stacku, z którego zadawał pytanie (ten sam pseudonim). W ten sposób go namierzyli, a potem zrobili jakąś pułapkę czy tam prowokacje nie pamiętam już.
  • Odpowiedz
@VanBruggen: Tak iiii częściowo tak :)

Po pierwszym zgaszeniu serwerów TBP śmieszki, że "prawo USA nie obowiązuje w Szwecji", anonki stały się bardziej ostrożne i serio zaczęli stawiać serwery gdzieś w szwedzkich jaskiniach ^_^ Mają też serwery w Rosji i Belgii, nie wiem czy tam też trzymają w jaskiniach, ale jaskiniowe serwery tbp ze Szwecji stały się memem.

Co do dronów, to w pewnym momencie "ogłosili", że chcą spróbować zrealizować taki
  • Odpowiedz
@lemek3: Łoooo, ale zajebioza xD A masz jakieś źródło o tych dronach? Jeśli balony latałyby na wysokości powyżej 20 km, to miałoby nawet szanse nie zostać strącone przez wojsko.
  • Odpowiedz