Wpis z mikrobloga

Mireczki, zrobię dla was małe #chwalesie Ktoś tutaj niedawno chwalił się jakimś Audi Q5 czy innym badziewiem, to ja powiem tak... Oto moje CLA AMG 45s, nóweczka z salonu, dopiero odebrany, opłacony w całości ZA WŁASNE PIENIĄDZE (nie kredyt, nie leasing). Krótko o mnie: 22 lata, branża deweloperska (w zawodzie od 3 lat), to nie pierwszy mój samochód tego typu z salonu.

#pokazauto #wlasnafirma #mieszkaniedeweloperskie #mercedes #warszawa #carboners
źródło: comment_1610829088eXnqvUE03jKKAMy6T7YOYv.jpg
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AlexR: widać że pracownicy najniższego szczebla lubią starego passata albo inne audi minimum 15-letnie, gdzie Hans ruchał Helgę na tylnej kanapie, a po wszystkim wytarł fiuta w tapicerkę i stwierdził że nie opłaca mu się tego czyścić.
Następnie auto trafia do polskiej rodziny a Karynka pakuje 2- letniego bombelka właśnie na tą tylną kanapę. Dziecko ciekawe świata, więc pakuje ręce do buzi razem z resztką spermy pana Hansa :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dopeboiYSL: na #!$%@? ci co tydzień nowe auto? Przecież się starym nie zdążysz na cieszyć. Zero radochy z tego bogactwa.


( ͡º ͜ʖ͡º)
45s


@dopeboiYSL: do setki ? Mój gnojowóz TDI z 99r ma 9s.Sorry bro :) Widać gwiazdka to nie wszystko moment obrotowy diesla + chip,wtryski pompa paliwa , tarcze porsze i na światłach cię zjem i się zatrzymam tam gdzie trzeba. A tak serio fajna furka, szerokości