Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drodzy, rozsiądźcie się wygodnie, opowiem wam historię mojego #!$%@?. Rodzina nakłaniała mnie, abym ukończył liceum ogólnokształcące, a następnie poszedł na #studia. Rodzice nie ukończyli studiów i nie zarabiali za dużo. Uznali, że przynajmniej mi może się powiedzie. Bez głębszego namysłu tak też zrobiłem. I był to mój pierwszy błąd. Drugim błędem był wybór studiów. Jako że średni byłem z przedmiotów ścisłych udałem się na #prawo i studia z zakresu finansów. Tak, rzekomo elitarne studia prawnicze w #krakow. Hajs, piłki z podpisami Lewego i Messiego, kancelaria w centrum Warszawy i 40k miesięcznie. Jestem aktualnie na drugim roku studiów zaocznych. Płakać mi się chce bo mam wrażenie, że zawodzę moich rodziców. Że oni są dumni, bo mają nadzieję, że będę godnie żyć, a tymczasem przeglądam różnorakie artykuły z których wynika, że taki hydraulik lajtowo zarobi +10k (w Polsce). Mam ochotę #!$%@?ąć tym wszystkim i iść na jakiś kurs, może nie jest za późno. Mój #rozowypasek też lekko oczarowany rzekomym prestiżem zawodów prawniczych. Może najlepszym wyjściem będzie jakiś kurs podczas wakacji, nie wiem. Mireczki, co mi poradzicie? Czy warto rzucić te #gownostudia? Czuję się jak ostatni #przegryw i jestem wściekły na samego siebie. Przestaję mieć ochotę na cokolwiek i z każdym dniem jest mi coraz smutniej i mam ochotę przeprosić rodziców za to wszystko. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #depresja #gownokierunek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6002d46c535d82000a0d1831
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 23
OP: Czyli te mityczne 10k dla fachowców w Polsce to raczej coś mało prawdopodobnego? Co do tego, ile chciałbym zarabiać - nie mam jakiejś określonej sumy. Wiadomo, że nie od razu zacznę zarabiać tyle, co mityczny #programista15k. Ale bardziej chodzi mi o taką orientacyjną kwotę, na którą może liczyć większość prawników w #finanse lub nawet w branży logistycznej.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak ogarniesz kancelarię prawną swoją to będziesz mógł pracować zdalnie i kosić grube siano a inni będą zapierdzielać. Teoretycznie i bez studiów możesz ogarnąć taką kancelarię (tworzysz kancelarię która współpracuje ścisle z kancelariami prawnymi), ale to od pierwszego dnia pod niczym się nie możesz podpisać. Tworzenie takiej kancelarii prawnej trwa jednak lata bo jest zakaz reklamy więc musisz pocztą pantoflową poprzez system poleceń zadowolonych klientów się rozrastać, ale i tak