Wpis z mikrobloga

@jutokintumi och, jacy samarytanie, jakie macie dobre serduszka, że tak się martwicie o drugiego czlowieka. Bóg to chyba nie będzie czekał na waszą śmierć, tylko od razu wniebowstąpionko.
Poza internetem też zbieracie się koło obcej osoby i obrabiacie jej dupę stojąc zaraz obok niej?
KaczuszkaSpodDzbanuszka - @jutokintumi och, jacy samarytanie, jakie macie dobre serdu...

źródło: comment_1610782694doLsfHciZotODzLKiunU7E.jpg

Pobierz
@AnileweZ no tak, ale niektórzy nie mają znajomych.
Laska potrzebuje atencji? Niech ją sobie ma, boże.
Spermiarze, przegrywy czy jak ich tam nie nazywać mają namiastkę kontaktu z kobietą i wszyscy są zadowoleni tylko nie wykopowi malkontenci. I dziwna grupa "redpillowców", która myśli, że jak będzie się rzucać i walczyć, żeby za wszelką cene nie prawić dziewczynie komplementów, to coś zdziała.
@jutokintumi: no widzisz, poruszasz ciekawą kwestie, a na końcu dajesz xD i w zasadzie nie wiem już czy to się odnosiło tylko spodni czy całości. W komentarzach znów pojazd na spermiarzy i różnice między k i m a propos alkoholu, jakby jedna czy druga sprawa się liczyła. A mi też na serio jej szkoda, chyba, że siedzi co tydzień i pije na mirko. Mirko się #!$%@? o atencję? A gdzie ma
@jutokintumi: #!$%@? mnie obchodzi ona spermiarze i tałtajstwo które tam uczestniczy niech se robią co chcą. To jest mikroblog gdzie każdy może wstawiać sobie co chce jak nie pasuje to czarno i elo. Ludzie tu wstawiają codziennie zdjęcia gołych bab po kilka razy nie którzy regularnie z rana, a wy się zastanawiacie co z laską która co tydzień pije se alkohol i prowadzi dyskusje pod wpisem XD ja #!$%@? co kogo
@jutokintumi: Gdyby tagowała #wygryw to by nie było tyle atencji, tylko zarzuty.
A tak sobie potaguje #feels i #samotnosc i ma darmową rozrywkę przez te 1,5h kiedy czeka na znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sprytna dziewczyna, ale już wszyscy jej psychoanalizę zrobią, że nieszczęśliwa. Bo przecież nie można być atrakcyjnym, zadowolonym, spełnionym towarzysko i wrzucać zdjęć na wypok ( ͡º ͜ʖ͡º) Wtedy