Wpis z mikrobloga

@jutokintumi: dziewczyna wydaje się atrakcyjna, ale z doświadczenia wiem, że zdjęcia tego typu potrafią z łaski 2/10 zrobić 8/10, nie wiem ile tego pije, ale co tydzień pić mocny alkohol, tak jak dobrze wspomniałeś w samotności to trochę zalatuje problemem, może potrzebuje tej atencji, bo może ma jakiś problem i na chwilę się wyłącza odpisując itp
@JakTamCoTam: tak jak napisałem, go że się wydaje to nie znaczy że jest
@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 225
@JakTamCoTam: @jutokintumi: ej, macie rację, to wszystko jest trochę straszne (,)
co tydzień ładnie się ubiera i o tej samej porze robi sobie zdjęcie i samotnie pije alkohol rozmawiając z ludźmi na stronie dla przegrywow
na dodatek analizując jej starsze wpisy widać że na początku piła piwo, potem jakieś wino a ostatnio już wleciało whiskey, czyli idzie w stronę mocniejszych alkoholi
@Talvisota: to jest najsmutniejsze, robić to na wykopie, każdy wie kto tu się zbiera itp, więc musi być zdesperowana, ale najbardziej ciekawi mnie dla czego to wszystko, wygląda na atrakcyjną, nie wierzę że nie ma znajomych, musiało się coś stać
@jutokintumi: problem musi być, czy to depresja czy nie to nie wiem, napewno potrzebna jest pomoc, ale jak pomóc dziewczynie która wydaje mi się o to prosi na tej stronie,