Wpis z mikrobloga

Kiedyś gdy grałem w CS:Source przez pewien czas używałem skryptów NoAmbientScripts, zrobiłem filmik jak to działa, stronke gdzie można było je pobrać i dowiedzieć się kilku innych sztuczek. I w tedy izak nagrał o mnie piosenkę pt "Skrypty Ryana"
w których sugerował że gram na haxach. Jedni twierdzili że nawet na lanach oszukiwałem xD

Izak pało jeśli to czytasz to teraz masz okazję napisać piosenkę o swoim oszustwie ( ͡º ͜ʖ͡º) W końcu już wszyscy wiedzą jak grasz.


#izak
#csgo
#twitch
  • 15
  • Odpowiedz
@Djuk94: @Dobo0: Tak to ja, jakieś 11 lat temu na wczasach w Grecji xD
Polska scena cssource nie była tak rozwinięta jak 1.6 i dla tego wszyscy wszystkich znali. Ja zacząłęm grać w source od premiery i zrobiłem swoją drużynę, "mS" - Mysticsquad później przeszliśmy do organizacji pgc - Polish Game Control. Myśmy jako jedna z niewielu drużyn, trzymaliśmy się razem w piątke "Ryan(ja), bkp, proSak, helu i evil"
No
Zygfryt_Janik - @Djuk94: @Dobo0: Tak to ja, jakieś 11 lat temu na wczasach w Grecji x...

źródło: comment_16107737476txJWHGhfyYZCoHYcsqPrl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nieźle, szkoda że rzuciłeś tego cska, jakbyś go trybił dalej to znająć izaka miałbyś pewnego boosta na twitchu, i zamiast teraz na etacie to byś przechodził tomb rajdera za mamone (°° Fryz wyczesany nieźle ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Zygfryt_Janik:
  • Odpowiedz