Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Songbird: alwez skąd, to są treści hodowców gołębi pocztowych :

"Czy prawicowi populiści dorżną konserwatystów? Gdy populistyczni radykałowie zaczynają dominować na prawicy, konserwatywni tradycjonaliści muszą uciekać przed rozpętaną przez radykałów rewolucją. Czy oznacza to, że konserwatyści są bez szans? – takie pytanie postanowiła zadać Kultura Liberalna"

czy

" Wywiad z prześladowanym przez aparat państwowy sędzią Igorem Tuleyą, któremu bezprawnie odebrano immunitet za obronę rudymentów państwa prawa. Teraz grozi mu nawet uwięzienie."
  • Odpowiedz
@hiperchimera: to tylko część artykułów, tygodnik jako całość nie jest polityczny i większość artykułów nie traktuje o polityce. Szkoda że swoich znalezisk tak nie pilnujecie.

A jak się tagi nie podobają to zgłoś do moderacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Songbird: "Szkoda że swoich znalezisk tak nie pilnujecie"

nie szufladkuj mnie do konserw, bo wbrew pozorom mam więcej wspólnego z neuropa niż z prawa kami odnośnie poglądów.

natomiast nie lubię hipokryzji, a modki przymykają oko na tagi jeśli znaleziska są antypis :-) ja wiem ze takich szkodników i matołów we władzach nie mieliśmy od czasów PRL, ale bez przesady. Traktujmy wszystkich równo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koliat: to poproszę tag #politologia w takim razie, będzie nagięty regulamin ale jakieś pozory chociaż stworzy. swoją drogą według SJP politologia to:

"dziedzina nauki zajmująca się polityką (!) i sposobami sprawowania władzy"
  • Odpowiedz
@hiperchimera: Szkoda że Link na wykopie pozwala tylko na 6 tagów. Tam można jeszcze otagować #azja #afryka #ekonomia #socjologia #palestyna #izrael też zgodnie z treścią wpisu. Praktycznie każdy wpis multidyscyplinarny będzie niezgodny z regulaminem, bo limit tagów i nie da się dopasować wszystkich. W skrócie brak tagu to jedyne do czego konserwki mogą się próbować przyczepić i kręcić gównoburze o lewackiej moderacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koliat: "W skrócie brak tagu to jedyne do czego konserwki mogą się próbować przyczepić i kręcić gównoburze o lewackiej moderacji" masz jakieś urojenia z podziałem. Raz że już pisałem, że nie jestem konserwą, a dwa, że jeśli do takich wpisów nie pasuje tag polityka, to w ogóle znieśmy obowiązek jego używania bo to bez sensu.
  • Odpowiedz
  • 2
@Gaku745 tez nie bo powinienes zrozumiec co ty w ogole tutaj wypisujesz XD jestes codziennie tyrany, pluje ci sie na pysk ale uparcie twierdzisz ze pada deszcz XD
  • Odpowiedz
@defkor: Ciebie to przecież nawet bardziej dotyczy, jesteś jednym z największych pustaków na wykopie i na czarnych listach połowy społeczności xD

Ty chyba uprawiesz projekcję w tym momencie... Mówisz "do mnie", a opisujesz siebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz