Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć.
Pod koniec listopada odkryłem filtr swojej dziewczyny z innym mężczyzna.
Skończyło się to awanturą i usunięciem SMS-ów, bo nie chciała pokazać mi ich treści. Pogodzilismy się.
Zapowiedziała, że zakończy z nim filtr.
W połowie grudnia z ciekawości sprawdzilem wykaz SMS na fakturze i ponownie ukazał się ten sam numer. Treści SMS-ów nie znam ale była to późna pora (22-23). Znowu awantura, przeprosiny, pogodzenie.
Pod koniec grudnia dodali się na FB, znowu awantura i przeprosiny.
Niestety teraz ciężko udowodnić mi te rozmowy na messengerze) podejrzewam konwersacje tajne/end to end jak jesteśmy w pracy (znalazłem klucz urządzenia od 21.12, a wcześniej tego nie miała)
Nie przylapalem jej od 21.12, brak mi dowodów.
Mężczyzna ma żonę i 2 dzieci. Z tego co udało mi się dowiedzieć to w jego małżeństwie nie układa się.
Myslę o tym co jakiś czas, ciężko mi zapomnieć, przyznała się do filtru ale nie do zdrady, aczkolwiek kłamstwa tydzień po tygodniu i brak poprawy, sugerują mi, ze coś jest nie tak.
Chyba potrzebuje rozmowy z psychologiem/terapeuta.
Proszę o szczere porady.
#zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffff842e516c7000a8ee26a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 182
@AnonimoweMirkoWyznania miras niestety wygląda na to że to koniec. Jeśli mimo to chcesz to na siłę ciągnąć to otwarcie mówisz jej że nie ufasz jej za grosz i ma ci dać dostęp do telefonu/maila/fejsa itd. Jeśli się nie zgadza to dziękujesz i się zegnasz z #!$%@? :)

A wysyłanie info żonie tamtego to jakiś wyższy poziom bezradności xd twoim problemem nie jest to że gość ci się przystawia do dziewczyny. To normalne.
@AnonimoweMirkoWyznania pewnie to bejt ale #!$%@? tam, odpowiem.

Będąc w związku masz prawo wymagać szczerości. Nie wiem jak chcesz utrzymać związek nie posiadając zaufania do partnerki. Postaw sprawę jasno: powiedz jej, że wiesz o tym, że okłamała cię co najmniej kilka razy i albo udowodni ci że to nic takiego albo trzeba będzie kończyć zabawę, bo szkoda twojego zdrowia, że o godności nie wspomnę.