Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć.
Pod koniec listopada odkryłem filtr swojej dziewczyny z innym mężczyzna.
Skończyło się to awanturą i usunięciem SMS-ów, bo nie chciała pokazać mi ich treści. Pogodzilismy się.
Zapowiedziała, że zakończy z nim filtr.
W połowie grudnia z ciekawości sprawdzilem wykaz SMS na fakturze i ponownie ukazał się ten sam numer. Treści SMS-ów nie znam ale była to późna pora (22-23). Znowu awantura, przeprosiny, pogodzenie.
Pod koniec grudnia dodali się na FB, znowu awantura i przeprosiny.
Niestety teraz ciężko udowodnić mi te rozmowy na messengerze) podejrzewam konwersacje tajne/end to end jak jesteśmy w pracy (znalazłem klucz urządzenia od 21.12, a wcześniej tego nie miała)
Nie przylapalem jej od 21.12, brak mi dowodów.
Mężczyzna ma żonę i 2 dzieci. Z tego co udało mi się dowiedzieć to w jego małżeństwie nie układa się.
Myslę o tym co jakiś czas, ciężko mi zapomnieć, przyznała się do filtru ale nie do zdrady, aczkolwiek kłamstwa tydzień po tygodniu i brak poprawy, sugerują mi, ze coś jest nie tak.
Chyba potrzebuje rozmowy z psychologiem/terapeuta.
Proszę o szczere porady.
#zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffff842e516c7000a8ee26a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 182
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: bo nie chciała pokazać mi ich treści. Pogodzilismy się.

XD. Stary życzę ci więcej szacunku do siebie. Bo obecnie chyba nie masz go już w ogóle. Przestań żyć marzeniami skupiając się na tym jak było albo jak może być tylko skup się na tym co jest teraz.

Nie wierz w to że coś dla niej znaczysz albo że to co przeszliście ma jakieś znaczenie

Oczywiście jedyna opcja to zakończenie relacji.