Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć.
Pod koniec listopada odkryłem filtr swojej dziewczyny z innym mężczyzna.
Skończyło się to awanturą i usunięciem SMS-ów, bo nie chciała pokazać mi ich treści. Pogodzilismy się.
Zapowiedziała, że zakończy z nim filtr.
W połowie grudnia z ciekawości sprawdzilem wykaz SMS na fakturze i ponownie ukazał się ten sam numer. Treści SMS-ów nie znam ale była to późna pora (22-23). Znowu awantura, przeprosiny, pogodzenie.
Pod koniec grudnia dodali się na FB, znowu awantura i przeprosiny.
Niestety teraz ciężko udowodnić mi te rozmowy na messengerze) podejrzewam konwersacje tajne/end to end jak jesteśmy w pracy (znalazłem klucz urządzenia od 21.12, a wcześniej tego nie miała)
Nie przylapalem jej od 21.12, brak mi dowodów.
Mężczyzna ma żonę i 2 dzieci. Z tego co udało mi się dowiedzieć to w jego małżeństwie nie układa się.
Myslę o tym co jakiś czas, ciężko mi zapomnieć, przyznała się do filtru ale nie do zdrady, aczkolwiek kłamstwa tydzień po tygodniu i brak poprawy, sugerują mi, ze coś jest nie tak.
Chyba potrzebuje rozmowy z psychologiem/terapeuta.
Proszę o szczere porady.
#zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffff842e516c7000a8ee26a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 182
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Po pierwszym razie jak się wybacza to jesteś frajerem no ale powiedzmy, że coś tam.

Za drugim to nawet mi Cię nie żal.

Macie kredyt. Bywa. Podzielcie majątek albo niech Ci płaci za wynajem i rób ewakułację z tego związku. Masz 30 lat więc powinieneś bzykać 18-stki i szukać jakiegoś mądrzejszego egzemplarza, a nie trzymać się jakiejś lafiryndy co szuka wrażeń jak ostatni przegryw. Ona i tak już nie ma
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: opie, miej troche rigczu i olej ta karyne. Syndrom sztokholmski Ci sie wlacza? Laska Cie oszukuje a Ty sie zastanawiasz czy cos jest nie tak. Jezeli Cie nie zdradzila to to zrobi. Kwestia czasu. I wiesz co bedzie najgorsze, ze podskornie to przeczuwales, ba nawet bedziesz wiedzial z kim a #!$%@? zrobisz i bedziesz jej chcial wybaczac.
  • Odpowiedz