Wpis z mikrobloga

@Marcinnx: A gówno prawda. Media działa tak od kiedy pamietam. 10 lat temu pracowałem w kancelarii obsługującej pozwy media, multum spółek już wtedy. Czasem nawet 2 na lokalizację.
Zresztą to model biznesowy nie tylko Media.
@KochanekAdmina: Dlatego ja pisowców nie mam za dzbanów, tylko za zdeterminowanych wrogów Polski i Polaków.
Ale, co istotne, 40% Polaków widzi, jak #!$%@? im się ojczyznę i się z tego cieszy. Podzieliłbym ten kraj na 2 części, do jednej wywiózł wszystkich pisowców, postawił zasieki na granicy i bym się śmiał patrząc z drona, jak po paru latach walczą o kamień przypominający zimnioka.
lidl to sa chyba farnczyzobiorcy tak jak w biedronce


@alahakbar: Lidl to nie franczyza, Biedronka również. Dopiero w listopadzie 2020 Biedronka zaczęła udostępniać taki mechanizm i uruchomiła pierwszy sklep. Pewnie po popularności Żabki, bo odpowiedzialność prawie zerowa xD Za to ajent jedzie wekslem in blanco do skarpetek.
@alahakbar: A to już co innego, lecz ogólnie mają coś na podobę franczyzy jeszcze:

– Obecnie spośród ponad trzech tysięcy supermarketów Biedronka w Polsce, około 70 prowadzonych jest przez naszych partnerów biznesowych – mówi Ewa Micińska, dyrektor ds. franczyzy w sieci Biedronka.