Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie trafia taka hipokryzja na grupach antymysliwskich?

Udostępniają publiczne dane chłopaka, ze zdjeciami, ktory zabił borsuka. Rozumiem zgłoszenie do odpowiednich slużb, ale pokazywanie tych danych budzi ogromną agresje w komentarzach, a kto wie ile gróźb dostał w wiadomościach prywatnych lub o zgrozo na żywo.


Post zgłosiłam, czy ktoś jest ze mną?

#myslistwo #gorzkiezale #logikarozowychpaskow
O.....i - Czy tylko mnie trafia taka hipokryzja na grupach antymysliwskich?

Udostę...

źródło: comment_1610537308TWymcKSu0GCFSrhgqowXMG.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Udostępniają publiczne dane chłopaka, ze zdjeciami, ktory zabił borsuka. Rozumiem zgłoszenie do odpowiednich slużb, ale pokazywanie tych danych budzi ogromną agresje w komentarzach, a kto wie ile gróźb dostał w wiadomościach prywatnych lub o zgrozo na żywo.


@OoooPaaaani: Takie grupy żyją z judzenia. Niestety.

Wrzucenie tego postu to zasięg (nawet ty się podzialiłaś na wykopie, to też pomaga). A zasięg to poźniej lepsze efekty zrzutek.
Nikt nie chce słyszec że
  • Odpowiedz
@OoooPaaaani: na ta strone trafila moja siostra - bo kiedy jeszcze mozna bylo brac osoby niepelnoletnie na polowania to moja siostra brala swojego syna jezeli chcial. i uwaga wstawili zdjecia jej syna z polowania (chlopak ma zawsze smutny wyraz twarzy), zdjecia jej syna w przebraniu sw.huberta (z taka sama mina), i najlepsze zdjecie z prezentem ktory dostala od koolezanek: poduszka z napisem "Pierwsza strzelba Polski "imie i nazwisko". dostala pelno
  • Odpowiedz
@OoooPaaaani: Chłopak sam wrzucił zdjęcia w internecie na profilu, na którym jest podpisany z imienia i nazwiska, więc o czym tu gadać. Ciekawe, jak mu ten borsuk niby zagrażał, że musiał go zabić. Z całym szacunkiem ale nie ma czegoś takiego jak polowanie jako nieodłączny element ludzkości. Polowania były potrzebne człowiekowi, by przetrwać, a teraz już nie są.
  • Odpowiedz
@OoooPaaaani: najwazniejsze nie jest to co napisza, najwazniejsze jest takie mamy konto dawaj hajs a generalnie nic nie robia. pisali ze zglosili moja siostre ze sie zneca nad dzieckiem bla bla bla xD nigdy nic takiego nei mialo miejsca ale hajs na "prawnikow" chca xD
  • Odpowiedz
@bergamota: po prostu wiele osób ma to nadal zakorzenione gdzieś w DNA. Tak jak mówię - nie bronię go jeśli robił to bezprawnie. Jeśli jednak miał pozwolenie na b--ń i polowanie to w Polsce jest to legalne. Mimo wielu sprzeciwów, ale jednak jest. Co oznacza, że osoba robiąca coś legalnie nie powinna być narażona na takie wyzwiska i groźby
  • Odpowiedz
@OoooPaaaani: Nikt nie ma tego zakorzenionego w DNA. Jest wiele rzeczy, które jest legalnych, a które są powszechnie tępione przez społeczeństwo. Np. zdrady. Nie chcę za zdradę nikogo wsadzać do więzienia, ale to naturalne, że osoba, która się jej dopuszcza, mówiąc delikatnie, nie budzi mojej sympatii. Tak samo z bezsensownym zabijaniem zwierząt.
  • Odpowiedz
Polowania były potrzebne człowiekowi, by przetrwać, a teraz już nie są.


@bergamota: Z całym szacunkiem ale nie masz pojęcia o temacie ale się wypowiadasz.
Jeśli są ziemniaki na polu to są dwie opcje - albo zjedzą je dziki albo Ty.
To samo dotyczy 99% produkcji rolnej.
Może Ty jesz gruz i Ciebie ten problem nie dotyczy ale większości ludzi dotyczy.
  • Odpowiedz
@OoooPaaaani: A widziałaś wcześniejsze zdjęcia z zającem bielakiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisali pod koniec, że nie wiedzą czy to było zrobione w Polsce, ale to Polak. I podkreślali, że w Polsce polowania na bielaki są zabronione. I poszła mega fala hejtu, mimo że to była oczywista manipulacja słowami, bo nawet nie faktami.

Udostępniali już zdjęcia z Białorusi, Rosji, Czech, za każdym razem podpisując, że to w Polsce.
Hitem była łania z Hiszpanii potrącona przez samochód, opisana jako zastrzelona przez myśliwych w Polsce. ¯\_(ツ)_/¯

Ale i tak najlepsze są komentarze, zwłaszcza złożyczenia od osób, które
  • Odpowiedz
@bergamota: to teraz jedź na wieś i zapytaj rolnika co z polem ziemniaków lub buraków potrafi zrobić stado dzików, albo co z polem pszenicy robi stado saren ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na taką zwierzynę w polsce polują tylko dwa drapieżniki, niedźwiedzie i wilki których jest za mało aby dostatecznie regulować populacje wyżej wymienionych roślinożerców. Ale nie znające tematu ludziki dalej bedą mowic ze polowania są dla
  • Odpowiedz