Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakiś sprawdzony przepis na #keto tortillę? Robię obiad i muszę uwzględnić keto człowieka. Najchętniej coś, co wszystkim będzie smakować - ma pasować do szarpanej wieprzowiny od @chixi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy okazji możecie polecić jakieś dodatki jeszcze, na razie myślę o salsie, guacamole, mam sos mango-chili, pomidorki koktajlowe, śmietana, jalapeno - coś jeszcze do takiego tex-mexa można dorzucić? Tu już niekoniecznie keto, bo reszta rodziny zje cokolwiek xD

#gotujzwykopem
  • 6
@chixi: dzięki, bo przepisów jest multum i wszędzie piszą, że "ta jest jak prawdziwa!", a jak ktoś pisze coś takiego, to nie ufam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@r__k znam ten ból, przerobiłam masę omletów o których pisali że smakują jak zwykłe.
Lniane ofc nie, ale są neutralne w smaku, czyli super się sprawdzają z wyrazistymi dodatkami i elastyczne tak jak trzeba. Ja najczęściej robię z nich quesadille ale do zawijania też się nadają :)
@r__k: Nie ma co się wysilać dla jednego indywiduum. Ja polecam zrobić normalny obiad w stylu ziemniaki, mięso, surówka. Ketogenik po prostu nie zje ziemniaków, a wegetarianin mięsa.