Wpis z mikrobloga

Znacie? Interaktywna mapa gatunków muzycznych z wyszukiwarką.

Po kliknięciu na dany gatunek czy rodzaj muzyki przechodzi się na podstronę z wykonawcami. Jest zintegrowana ze Spotify.
Znalazłam nawet polską muzykę góralską (!), oczywiście polskiego bluesa, jazz itp też.

http://everynoise.com/engenremap.html

#muzyka #ciekawostki #spotify #muzykaelektroniczna #rock #techno #metal
arinkao - Znacie? Interaktywna mapa gatunków muzycznych z wyszukiwarką.

 Po klikni...

źródło: comment_1610400994m4hHcnY3ubjBEY3fSOHlui.gif

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
serio są takie gatunki jak francuskie techno, rosyjskie echno, kambodżanskie techno? przeciez to ttoche nie ma sensu


@stefan_banach: +1 :) Nie chciałem być jak te #!$%@? z elektrody ale jest tam sporo głupot. Klikasz Russian techno, bo jesteś zaciekawiony jak to niby brzmi (bo siedzisz w tym od wieeeelu lat) a tam Nina Kraviz xD Russian się zgadza, techno też, ale russian techno jako całość? Kpina :)

Latin house to samo.
  • Odpowiedz
@arinkao: mam pomysl na nowa mape - aby na mapie swiata bylo pokazane skad mniej wiecej dany gatunek sie wywodzi, drugi pomysl - aby bylo widac, ktory gatunek wywodzi sie z ktorego.
  • Odpowiedz
@arinkao: Ale niektóre sugestie zespołów są naprawdę nietrafione, np. w disco polo przykład Akcentu to nie Zenek, a ten rumuński zespół z piosenką Kylie, choć Zenek też jest. A Tarzan Boy to nie Żółty Ananas czy Promienie, tylko ten hicior Baltimory. A największy bubel to sekcja polish post-punk i Kryzys.
  • Odpowiedz