Wpis z mikrobloga

3 raz w życiu zostałem zdradzony w tym dzisiaj i.... Pierwszy raz po tym mam takie uczucie ulgi .Pierwsza moja dziewczyna zdradziła mnie gdy poszła do pierwszej pracy i zaczął wokół niej kręcić się chłopak.Nasz związek trwał 2 i pół roku od czasów nastoletnich i się posypał.Po wszystkim wpadłem w mega depresje, nie umiałem sobie poradzić z sobą.

Druga to była przyjaciółka z którą się spotykałem,mocno mi na niej zależało, sypialiśmy razem, wpadała na nocki na weekendy i okazało się że kręcac ze mną kręciła jeszcze z innym typem i wybrała go

Trzecia dziewczyna to krótki związek z Badoo 2 i pół miechy i ..Okazało się że byliśmy parą, ja skasowałem konto ona dalej tam siedziała a za plecami kręciła z moim kolegą na portalu randkowym pisząc mi że za mną tęskni xD

Wszystkie te dziewczyny łączyło jedno.Na każdej z nich mega mi zależało, stawiałem je na pierwszym miejscu i były najważniejsze.Robiłem co mogłem, były ważniejsze niż ja sam i każda mnie zdradziła.Przez większość życia uganiam się za dziewczynami w sumie sam nie wiem po co.Brak mi miłości,uczucia ale no... tą drogą zyskam jeszcze większe cierpienie xD .I co mam teraz szukać kolejnej dziewczyny która mi znów odwali taki numer?Jak nie ta to inna.Szczerze?Po prostu mam to już kompletnie w dupie , zastanawiam się czy po prostu nie chodzić na #roksa bo i taniej i ...Mniej zmartwień. Wszystkie te związki to raczej z rozsądku, dziewczyny wiązały się ze mną bo mam jakiś tam hajs, własne mieszkanie, można ze mną zaplanować przyszłość ale jestem brzydki z ryja.I co?Mam przez całe życie się dołować bo mi natura nie poskąpiła urody?W sumie pierwszy raz mam uczucie że najchętniej poszedłbym dziś rozerwać się na dziwki i kupiłbym psa... Ale należe do typu ludzi którzy rzadko bywają w domu i martwie się tym że po prostu by cierpiał. (,)

#zwiazki #zdrada #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie
#zwiazki #zdrada #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 16
@spootnik: Szczerze?Napisałem jej tylko że zazdroszczę, całkiem szczerze od serca.Że #!$%@? jej zazdroszczę że miała kogoś dla kogo była najważniejsza i dla kogo była całym światem i mam nadzieje że też kiedyś doznam tego uczucia.I zablokowałem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Wszystkie te związki to raczej z rozsądku, dziewczyny wiązały się ze mną bo mam jakiś tam hajs, własne mieszkanie, można ze mną zaplanować przyszłość ale jestem brzydki z ryja.I co?Mam przez całe życie się dołować bo mi natura nie poskąpiła urody?


@comamtuwpisac: OP-ie. To nie Twoja wina, że każda z Twoich dziewczyn spotkała na swej drodze 198 cm Modesta z norwoodem 0 oraz oczami łowcy i ich gadzi mózg wybrał jego
Pobierz B.....W - >Wszystkie te związki to raczej z rozsądku, dziewczyny wiązały się ze mną b...
źródło: comment_1610384883KHlWB3ZLgf27cthZjkfSHS.jpg
@comamtuwpisac: je*bać to.
Zależy co chcesz w życiu.
Jak po*chać, to roksanki zrobią to profesjonalnie.
Jak chcesz uczucia i stabilizacji, to nie szukaj pięknej panny, bo zaraz zacznie szukać innej gałęzi.
Zdarzają się ogarnięte kobiety, ale widać, że nie w środowisku, w którym się obracasz (zmień otoczenie).

PS. Mieszkanie i trochę wolnej kasy, to nie bogactwo :)
@comamtuwpisac:
Co do tej drugiej, to nie miej pretensji, że pisała z kimś innym. Na Tinderze dużo dziewczyn tak robi i nie ma aż takiego znaczenia, czy jesteś chadem. Przy chadzie z Tinderka też będzie czuła się niewystarczająco dobra i wybierze kogoś ze swojej ligi. Ja spotykając się z dziewczynami z Tindera nigdy nie pokazywałem, że mi jakoś bardzo zależy. Nigdy się nie przywiązywał. W związku z tym nie miałem problemów
@comamtuwpisac: Adopcja albo zakup psa to całkiem fajny pomysł, na pewno sprawi, ze będziesz czuł się mniej samotny.
Szczerze sama byłam w podobnej sytuacji kilkukrotnie, wiem rozumiem co czujesz. Mi zawsze pomagało skupianie się na sobie- realizowanie hobby, wychodzenie jeżdżenie gdzieś. Trzeba być szczesliwym ze sobą samym i to stawiac na 1 miejscu
@comamtuwpisac: moim zdaniem mylisz bycie uczuciowym z byciem #!$%@?ą. Zobacz, trzecia laska zrobiła z Tobą to samo - przeczekała aż znalazł się ktoś lepszy - bo one chcą faceta, a nie #!$%@?ę.
Cechą charakterystyczną bycia #!$%@?ą najczęściej jest to, że uzależniają swoje szczęście i dobre samopoczucie od kobiety, a to je przytłacza. Stawia Cię to też w pozycji pod nią, a one chcą być z kimś silniejszym od samej siebie.
Moja
@kosmita: dokładnie. A partnerkę (nie żonę bo wtedy już jesteś na straconej pozycji w obecnych czasach)polecam traktować jak szmatę ale z wyczuciem i ostro rżnąć, poddduszac i karać.mowic jej że ma być uległa i że jak będę chciał to mogę zrobić z nią wszystko nawet wbrew jej woli.
To przywołuje w niej pierwotne dzikie i instynkty i sprawi że oszaleje na waszym punkcie.

Ale jak beciaki głaszczą i robią lali lali
@comamtuwpisac: partnerkę (nie żonę bo wtedy już jesteś na straconej pozycji w obecnych czasach)polecam traktować jak szmatę ale z wyczuciem i ostro rżnąć, poddduszac i karać.mowic jej że ma być uległa i że jak będę chciał to mogę zrobić z nią wszystko nawet wbrew jej woli.
To przywołuje w niej pierwotne dzikie i instynkty i sprawi że oszaleje na waszym punkcie.

Ale jak beciaki głaszczą i robią lali lali skarbeńku to