Wpis z mikrobloga

Nic głupszego teraz nie pada w przestrzeni publicznej, że politycy pis nie będą rozliczani, bo koledzy, bo pakt, bo my was nie ruszamy wy nas i tego typu niesamowite bzdury XD

Moi mili Tuska nie było za co rozliczać. Ani jego ekipy. Jedzenie ośmiorniczek to nie przestępstwo, a Nowak miał kłopoty przez zegarek, tyle.

Za to pis, moi drodzy symetryści to 8 lat złodziejstwa, korupcji, kolesiostwa, łamania prawa i naginania wszystkich zasad. A jedynym powodem dlaczego oni nie byli rozliczani jest minister Zero, który pilnuje, aby prokuratura nie uruchamiała postępowań.

Ich po przegranych wyborach czeka Sztum. Masowo XD

Dziękuję za uwagę.

#wybory #bekazpisu #prawo #niewiemjaktootagowac #polityka
  • 94
@mickpl a ty się wczoraj urodziłeś? Pamiętasz POPiS? To przymierze dalej trwa, a dla tłuszczy jest polaryzujący teatr w stylu moja prawda jest najmojsza.

Zapewniam cię że nikomu z głównego świecznika włos z głowy nie spadnie, utrącą jakieś pionki typu sekretarz czy wiceminister ku uciesze gawiedzi i na tym się skończy.
@mickpl z wikipedi o przekretasie nowaku

W październiku 2016 został prezesem Ukrawtodoru, ukraińskiej państwowej agencji drogowej[17][18]. Przyjął wówczas ukraińskie obywatelstwo[19]. We wrześniu 2019 Ukraińska Narodowa Agencja ds. Zapobiegania Korupcji poinformowała, że skierowała do sądu sprawę w związku ze stwierdzeniem złożenia przez niego nieprawdziwego oświadczenia majątkowego za 2017, zarzucając, że polityk zaniżył wartość posiadanego samochodu oraz zataił środki posiadane na rachunkach bankowych[20]. Dwa tygodnie później Sławomir Nowak ustąpił z funkcji, podając jako przyczynę
@romek898 z czystej ludzkiej zawiści i chęci zemsty za te ostatnie lata co były wylewane pomyje na Tuska w tvpisie uważam że każdy człowiek na jego miejscu po powrocie do władzy chciałby wyrównać rachunki.

I właśnie dlatego będzie dojeżdżał pisowców. O ile ogarną prokuraturę, bo noe wiadomo jak bardzo Ziobro ja zabetonowal
Ich po przegranych wyborach czeka Sztum. Masowo XD


@mickpl: Miło by było. Gdy PO dochodziło do władzy to nie obiecywało żadnych rozliczeń wobec PiSu, jedynie odsunięcie tych komuchów od władzy, a mimo wszystko i tak dojechali Kamińskiego z Wąsikiem, których musiał ułaskawiać Duda po wygranej PiSowców, inaczej pierdzieli by w pasiak. Tym razem PO obiecuje rozliczenia więc jest jakaś nadzieja, że dotrzymają słowa. Skoro wcześniej wsiedli na PiSowców bez żadnych obietnic