Wpis z mikrobloga

Co myślicie o tym mieszkaniu?
https://www.freedom-nieruchomosci.pl/oferta/19240-3685-OMS

w skrócie:
[+] 3 pokoje
[+] budynek z 2017 roku
[+] żłobek zaraz obok
[+] tramwaj 500m
[+] 7500 zł za m2
[+] całkiem niedaleko centrum w #poznan
[+] okna z 2 stron świata
[+] duży balkon z wejściem z 3 pomieszczeń
[+] cicha okolica

[-] brak miejsca parkingowego (parkujesz gdzie jest wolne)
[-] brak marketu w okolicy
[-] mieszkanie mało ustawne
[-] korytarz stanowi ok. 20% mieszkania

#mieszkanie #kupnomieszkania #budownictwo #nieruchomosci #mieszkania #budujzwykopem #remontujzwykopem #remont #mieszkaniedeweloperskie
becvvv - Co myślicie o tym mieszkaniu?
https://www.freedom-nieruchomosci.pl/oferta/1...

źródło: comment_1610372854dqyTnkxieZRgieNo23u5s3.jpg

Pobierz
  • 27
@becvvv:

[-] brak miejsca parkingowego (parkujesz gdzie jest wolne)

Nie wiem jak w Poznaniu ale w Wawce to jest ogromny minus. Ludzie sprowadzają szrotów na potęgę i każdy jeden nieopłotkowany trawnik i chodnik jest zastawiony.
Środka swojego czasu była ponoć najbardziej patologiczną dzielnicą Poznania, teraz trochę się rozwija pod względem kawiarni i restauracji, ale nie wiem jak to wygląda w praktyce, jak dla mnie brak miejsca parkingowego by przekreślił to mieszkanie, ale to dlatego, że nie cierpię szukać wolnych miejsc+teraz wszędzie płatne strefy w Poznaniu robią
@becvvv: Śródką bym tego nie nazwał, przecież to jest prawie przy Krańcowej. Ale mniejsza.
Nie wiem czy okolica taka cicha, z jednej strony masz Warszawską, z drugiej cały plac VW, gdzie masz pewnie ruch 24/7 mniejszy lub większy, z trzeciej tory.
Fajne, bo jest Park, a dalej Malta, ale musisz sobie obejść cały świat do Św. Michała chyba.
Na mapsach wygląda na dość słabo z parkowaniem, ale to byś musiał się
@alex-fortune: jak na poznańskie warunki nie jest źle. Google podaje ok. 15min tramwajem, z czego większość tego czasu to dojście na przystanek. 4 przystanki i jesteś na Małych Garbarach (najbliższego przystanku w centrum), więc IMHO jest OK.
@becvvv: jako że kilka razy zdarzyło mi się przechodzić obok tych budynków, moje spostrzeżenia:
- okolica jest bardzo specyficzna - wąskie uliczki, z reguły zawalone autami, ciężko się minąć, kilka cygańskich pałaców, dużo firm w okolicy
- dojazd autem od centrum wiąże się z nawrotką na Krańcowej
- daleko do jakiegokolwiek sklepu - najbliżej jest żabka na Św. Michała
- w okolicy raczej zaparkujesz, nigdy nie miałem problemu jak jeździłem do