Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@elo_: jest masa teorii na ten temat. Ja czytałem w jednej z książek że chodziło o dekret 11110 który Kennedy chciał wprowadzić. Miało w nim chodzić chyba próbie związania dolara z kruszcem srebra, ale FED był temu przeciwny bo wtedy chyba nie mógł by udzielać państwu oprocentowanych pożyczek bez pokrycia? Coś takiego, już dokładnie nie pamiętam. Później tylko czytałem że autor książki przez jednych jest uważany jako ten co ma racje,
@myrmekochoria: Lee Harvey Oswald nie zabił JFK, zamachowców było dwóch.
Obejrzyjcie sobie Wołoszańskiego: Tajemnica Dallas cz1 i cz2.

W skrócie to Kennedy został zlikwidowany bo nie chciał wysyłać żołnierzy do Wietnamu a to pewnie niejedyny powód.
Obaj zamachowcy zginęli niedługo po zamachu tak jak świadkowie i Jack Ruby (Ten co załatwił domniemanego zamachowca Lee Harvyego Oswalda). Ruby miał powiązania z mafią, dlatego jego wysłano do sprzątnięcia Oswalda, dla lepszego zamydlenia oczu.
@Dzikidzik11: @elo_: @Merc99: Wklejałem to jakoś w zeszłym roku w jednym ze znalezisk.
Była jeszcze jedna teoria mówiąca o tym że JFK odmówił podpisania dokumentu umożliwiającego przeprowadzanie zamachów na ludność cywilną USA kierując jednocześnie podejrzenia na kraje na które "na rękę" było im zaatakować w celu osiągnięcia korzyści.
NewSadist - @Dzikidzik11: @elo_: @Merc99: Wklejałem to jakoś w zeszłym roku w jednym ...