Wpis z mikrobloga

@ProfesorDynamo: Ja nie mam prawka, ale mam zamiar w roku zrobić, bo już miałam wiele sytuacji gdzie by mi się przydało. Ci co mówią, ze nie jest potrzebne, to chyba są jeszcze jedynie na etapie szkoły gdzie można dojeżdżać komunikacja miejska, albo kompletnie nigdzie nie wyjeżdżają, nic ne robią poza praca, bo przecież nawet na wakacje lepiej pojechać swoim rzęchem niż tłuc się w pociągu z przesiadkami, już nie wspomnę o
@CoJaToNieTY:

Nie #!$%@? się dlatego, że ten egzamin byłby jakimś problemem...

#!$%@? się ponieważ płacisz za cały kurs 20 h jazd + 30 h teorii, a ostatecznie z tego drugiego nie korzystasz - bo nie. A to pierwsze i tak Ci utną xD (jeśli ogarniasz, bo jak nie to dopłacaj godzinki).

Na moto już widzę, że właśnie pato dużo większe, bo pewnie popyt mniejszy, i już inaczej ludzie do tego podchodzą
@ProfesorDynamo:
Ja: 25 lat mieszkam w Katowicach. Prawka nie mam i będę robił bardzo niechętnie tylko po to żeby w rodzinie był kierowca bo ojciec dobił do 70. Nigdy nie było sytuacji że o boże o #!$%@? szkoda że nie mam prawka. Z resztą nawet jakbym miał to na auto by mnie nie było stać.
Wszędzie gdzie chciałem się dostać mogłem to zrobić komunikacja publiczną.

Moja różowa: 24 lata. Pochodzi ze
@InspektorDupa: Jak siedzisz tylko w swoim mieście, to współczuję. Wypad w góry czy nad morzę jedziesz pociągiem? Mam czasami zły humor, albo nudzi mi się, jadę parę kilometrów za miast posiedziec przy jeziorze/zalewie. Jadę, robię przerwy i wracam kiedy chcę, prywatność i swoboda.
@ProfesorDynamo:

Prawo jazdy w ogóle nie jest mi potrzebne. Dlatego, że straciłam węch i przeszłam już wszystkie choroby zakaźne, całkiem świetnie czuję się w komunikacji miejskiej


Nie ważne czy kobieta czy mężczyzna - w XXI wieku nie mieć zaświadczenia, że nie jest się upośledzonym na tyle, żeby pozwolili ci nie jeździć na dwóch kołach tylko na czterech to trzeba chyba nie mieć obydwu nóg i rąk. A przypominam, że ludzie bez
Pobierz LittleBi - @ProfesorDynamo: 
 Prawo jazdy w ogóle nie jest mi potrzebne. Dlatego, że ...
źródło: comment_1610149978uGrFGkd8bofs2yUbgfHmiL.jpg
@Trintron wysunalbym stwierdzenie ze dla wielu biednych ludzi samochod to jedna z najwazniejszych rzeczy. Takim samochodem probuja podniesc swoj status. Moga nie miec wlasnego mieszkania tylko wynajmowac ale grat musi byc.
Ja zarabiam obecnie podobne kwoty do @zakladamkontobyignorowacglupietagi a tez nie mam prawka i samochodu. Dlaczego ? Na poczatku mialem wybor co zrobic z pieniedzmi na starcie i zamiast prawka + samochodu dolozylem pare tys i mialem na 10 procent wkladu wlasnego,
Iść gdzieś 20 minut, w porównaniu do 2 minut autem, siedząc w ciepłym i słuchając muzyki i niczego nie dźwigając, to wybór jest oczywisty.