Wpis z mikrobloga

@ProfesorDynamo: w mieście Ci nie potrzebne w sumie i miałam gdzieś czy mój niebieski i znajomi mają prawko, dopóki nie pojechaliśmy na wakacje w 6 osób i nie byłam jedynym człowiekiem, który mógł wypożyczyć auto - dwa tygodnie wożenia dupy całej ekipie przekonały mnie, że warto robić prawo jazdy i namawiać do tego innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i z prawkiem mogę sobie wyskoczyć gdzieś na
@matwes: Tylko tu mowa jest o prawku a nie aucie którego można nie posiadać jeśli nie potrzebujesz.
Prawko to nie bilet na autobus, nie możesz go nabyć gdy będzie ci potrzebne od zaraz.
W miastach masz tez wygodny carshare ale znów, bez prawka nie skorzystasz.

brak prawka to kalectwo.
Mój ojciec nigdy nie miał prawa jazdy, lecz wiedzie życie sukcesywne pracując na statku a w Polsce wozi się taksówkami. Nigdy nie narzekał a wręcz był z tego dumny ze nie jest mu potrzebne...
to chyba trzeba siedzieć całe życie w piwnicy żeby nie było potrzebne xD jedziesz na wakacje - wypożyczasz furę na miejscu i jesteś niezależny, jedziesz ze znajomymi w dłuższa trasę - zmieniacie się po drodze, w delegacje możesz jechać tylko pociągiem, nie pojedziesz sobie w weekend poza miasto no chyba ze rowerem xD kalectwo


@przeczki: chyba, że ktoś ma hajs i szofera, wakacje all inclusive, ze znajomymi widzi się w Vermont,
@Trintron: Zasadniczo miałem samochód (można bez prawka, a Ci debile tego nie sprawdzają), gdzie za szofera robiła moja partnerka. Nie będę się sprzeczał, że raz na ruski rok fajnie było gdzieś wyskoczyć autem za miasto, ale mieszkając w dużej aglomeracji to jednak bardzo niekorzystnie: miejsce do parkowania (którego i tak w centrum miasta bym nie znalaz przy siedzibie firmy), benzyna, korki (czasami znajomy mnie podwoził do domu, wychodziło dłużej niż ztm),
@Brightsider: a czego się spodziewałeś po Wykopie? Tutaj każdy:
- zarabia minimum 15k,
- ma umięśnioną klatę, potężne ramiona i kwadratową szczękę - wszystkie kobiety jego,
- jest ekspertem od wszystkiego,
- nienawidzi kobiet,
- uważa, że brak prawa jazdy to kalectwo niczym po skutecznym skoku na główkę do płytkiej wody.