Wpis z mikrobloga

Artykuł napisany przez cierpiącego na chorobę genetyczną Fredricka Brennana - twórcy 8chana

Dlaczego popieram Eugenikę
Jestem niepełnosprawnym zwolennikiem eugeniki i nie jestem jedyny. Umożliwienie narodzinom większej liczbie kalek takich jak ja, gdy całe społeczeństwo wie jak można temu zapobiec jest wielką zbrodnią.
Wrodzona łamliwość kości (łac. osteogenesis imperfecta) jest uwarunkowaną genetycznie chorobą która zwykle pojawia się jako mutacja de novo (w niektórych przypadkach dziecko jest dotknięte chorobą, chociaż żadne z rodziców nie
Pobierz AntyBohater - Artykuł napisany przez cierpiącego na chorobę genetyczną Fredricka Bren...
źródło: comment_1609933711ojzU2JPRoItblzc6F5U0oS.jpg
Nie hitler approves tylko eugenika istniała od zawsze. Jak w rodzinie wygłodzonych galicyjskich chłopów z XIX wieku narodziło się zdeformowane dziecko, to myślisz, że co z nim robiono?


@AntyBohater: Jest różnica pomiędzy prawnym przymusem sterylizacji, a bezprawnym (w opisanej przez Ciebie sytuacji być może nieuregulowanym prawnie) działaniem.
@PanMaglev: Ona to chyba celowo w tą ciążę zaszła, bo za niepełnosprawnego bombelka da się więcej wyciągnąć od państwa i wyżebrać.
Jej temat już pojawiał się na vikop- dostała mieszkanie, ale go nie przyjęła, bo nie było w Krakowie bodajże.

Sam fakt jej pobudek jest oburzający. Ona mówi, że marzyła o macierzyństwie, ale to jest jej sposób na życie.
Jest różnica pomiędzy prawnym przymusem sterylizacji, a bezprawnym (w opisanej przez Ciebie sytuacji być może nieuregulowanym prawnie) działaniem.


@Priya: Cholerni niepiśmienni chłopi! Jak śmieli nie znać przepisów o zabijaniu chorych niemowlaków!
Dlatego właśnie eugenika powinna uregulowana w prawie i być dostępna dla takich osób. Nawet niekoniecznie w formie przymusowej, co zachęt finansowych. Sumarycznie zaoferowanie człowiekowi z np genetyczną łamliwością kości mieszkania i comiesięcznego zasiłku zbliżonego do średniej krajowej w zamian za