Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Niezależnie od tego czy to jest obrazą, czy nie jest - warto się śmiać.

Bo żyjemy w przedziwnych czasach w których stare sekty mają przywileje, bo są stare i mają dużo wyznawców, a nowe sekty są niszczone.

Sekta, to sekta. I wybaczcie mi bezpośredniość, ale większość katolików to sekciarze. Pomijam tych, którzy wierzą sobie w coś, ale nie płacą za to, choć takich jest niewiele. Niemniej to, że ktoś wymyślił
@Flypho: jeśli wg cb obraza uczyć religijnych (żeby ona zaszła to trzeba się postarać) to to samo co uprzedzenie do osób transseksualnych to to nie jest wolnosc słowa. Wgl wydaje mi się, ze nie wiesz czym jest wolnosc słowa.
@Flypho: Skąd teza ze uprzedzenia wobec katolikow są spoko? Nawet jeśli mówimy tutaj w kontekście polski?
Saakaszi swoim awatarem nikogo nie obraza. Bo żeby takowa obraza miała miejsce to „przeróbka” jakiegos świetego obrazka musi mieć negatywne skojarzenia. Dlatego tez aureloa z tęczy nie jest obraza uczuć religijnych.
@Flypho: Jeśli ktoś powie ci żebyś mówił do niego tak jak chce, nawet jeśli wg cb biologicznie WYGLDA na inna płeć to czy nie uważasz ze powinien nazywać te osobę tak jak ona sobie tego życzy?
Problem z transseksualizm i wgl z mniejszościami jest taki ze nie można tak przedstawiać bez kontekstu. I tak. Gdyby 100 osób codziennie mówiło o tobie w jakiś negatywny/bądź niechciany przez cb sposób i ty byś
@norivtoset:
Nie, uważam ze moja wolność słowa jest po stokroć ważniejsza niż życzenie tej osoby. W dupie mam te mniejszości, nie rozumiem jak odbieranie prawa do wolnosci słowa większości ma pomoc naszemu społeczeństwu w czymkolwiek. #!$%@? fundament naszej cywilizacji żeby 500 osób na milion się poczuło lepiej, świetny pomysł, zajebisty! Budowanie społeczeństwa na kłamstwie, bo zmuszanie kogoś do wypowiadania czegokolwiek to nic innego jak kłamstwa. I czym ty się od tego