Wpis z mikrobloga

@norivtoset:
Daremne porównanie. Słyszałeś kiedyś żeby ktoś umarł od slow? Chyba ze mówisz o ograniczeniu prędkości chodzenia po ulicy. To byłoby adekwatne. Tak - uważam ze ograniczenie prędkości chodu jest ograniczeniem mojej wolnosci.
  • Odpowiedz
@Flypho: Czy to ze karalne jest nawoływanie do morderstwa to wg cb jest ograniczenie wolności słowa?
Widzę ze z edytowałeś swoj komentarz.

Jeśli wg cb mówienie do ludzi jak chcą być nazywani zniszczy jakaś cywilizacje to chyba ta cywilizacja na słabe fundamenty xd
Powiedz mi proszę jakie sa to fundamenty NASZEJ cywilizacji?
Nie rozumiem ostatniego zdania. Możesz napisać jaśniej? Bo z tego co rozumiem rozmawiamy o twoim symetryzimie i zle
  • Odpowiedz
@Flypho: Wiesz co to znęcanie się psychiczne i to ze może mieć ono bardzo realne oddziaływanie w tym nawet smierć?
Rozumiem ze wg cb oddzialowywanie pośrednie nie istnieją?
  • Odpowiedz
@norivtoset:
Wg mnie jest. Trudno udowodnić ze morderstwo by zaszło bez nawolania.
Palisz glupa - nakazywanie ludziom, prawnie, pod groźbą więzienia, nazywać mężczyzn kobietami jest po prostu #!$%@?. Czy to godzi w wolność słowa? Oczywiście tak. Czy wolność słowa jest fundamentem naszej cywilizacji - wg mnie tak, ale możesz z tym polemizować oczywiście, bo właściwie nie wiem czy się identyfikujesz z cywilizacja europejska. Może bliżej ci do ruskich kołchozów, wtedy
  • Odpowiedz
@Flypho: Wskaż mi proszę w którym miejscu napisałem ze należy penalizować za nienazywanie kogos wg jego/jej genderu?
A czy np nawoływanie do samobójstwa. Wg cb powinno być karane?
Cywilizacja europejska nie zostanie zniszczona przez nazywanie osób transseksualnych wg ich prefernacji. XD
  • Odpowiedz
@Flypho: Poczekaj. Odpowiedz mi na moje pytania.
Gdzie napisałem ze chce penalizować osoby za nazywanie osób transseksualnych wg ich płci społecznej?
Czy uważasz ze nawoływanie do samobójstwa powinno być karane/prawnie zakazane?
  • Odpowiedz