Wpis z mikrobloga

https://patronite.pl/PolkaWUgandzie

Na ten moment wynajmujemy z mężem mieszkanie. Niestety ze względu na zwłaszcza moje bezpieczeństwo, jesteśmy przymuszeni do mieszkania w bloku na chronionym osiedlu.

W pracy muszę być dostępna praktycznie 24/7, bo o każdej porze dnia i nocy mogę dostać telefon z policji, że jest dziecko do odebrania, albo muszę jechać do szpitala z innym itd. Robię to wszystko na ten moment za przysłowiową kromkę chleba. Funkcjonuję w ten sposób już od dłuższego czasu, jednak teraz odkąd założyłam własną rodzinę, planujemy z mężem dzieci itd, nie jest to wystarczające.


To co Mireczki, zrzucicie się na polkę i murzyna?
Chcą założyć rodzinę a pieniędzy nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpodludzi #logikarozowychpaskow
Chehu - https://patronite.pl/PolkaWUgandzie
 Na ten moment wynajmujemy z mężem mieszk...

źródło: comment_16097559168zuqlEht6T2bVfxYyHgHvK.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale piecze Polaka robaka k---a dajom jej pieniądze wykopreeeeee.mp3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) z mojej perspektywy pomaga ludziom i no spoko kto chce to rzuci, ma męża makumbe no i fajnie, ale oczywiście vikopowcy murzyna se znalazła i żebra. No koniec pisania idę wpierdzielac kabanosy o i popiję colą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czemu Murzyni tak lecą na GRUBE białe kobiety?


@Nowy_TonyHawk: lecą na białe obywatelstwo, po ślubie od razu odpulają wieloryba i mogą mieszkać w Europie na luzie. Częsta praktyka u ludzi z ubogich krajów. A nawet u Polaków czy Polek w USA
  • Odpowiedz
@fx_serek: gdzie colą, jako prawdziwego polaka robaka nie stac mnie na cole

Nie widać żeby pracowała za kromkę chleba xD


@Kml93: w koncu ktoś dostrzegł XD pamiętam swoje czasy na początku studiów to dieta bułka z keczupem pozwalała na jakieś 60kg wagi max XD ale może ona ma cienszkom horobe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@archive: wyobraź sobie jakby Owsiak oprócz WOŚPu zrobił zrzutkę na swoje życie. Nawet mordeczki z Pole Pole jak pomagają gdzieś w Afryce to na swoje utrzymanie sami zarabiają chociażby szyjąc ubrania po godzinach
  • Odpowiedz
@Chehu: Mimo, ze robienie dziecka w takiej sytuacji jest tragicznym pomyslem, wolalabym zeby taka osoba dostala wsparcie ( osoba pracujaca, pomagajaca innym) niz krolewna Jessika która ciagnie socjal i w pracy byla 2 miesiace w ciagu calego zycia.
Kto bedzie chcial to da, kto nie chce to nie musi.

Poza tym eheheheh murzyna se znalazla w Afryce hehe xDD No bo p0lka z Mokabe wiadomo to juz podczlowiek i beka
  • Odpowiedz
Mimo, ze robienie dziecka w takiej sytuacji jest tragicznym pomyslem, wolalabym zeby taka osoba dostala wsparcie ( osoba pracujaca, pomagajaca innym) niz krolewna Jessika która ciagnie socjal i w pracy byla 2 miesiace w ciagu calego zycia.


@Amiioy: sama siebie oszukujesz, ze jest jakas roznica miedzy jedną a drugą (praca w fundacji, ktora zakladasz i utrzymuje sie ona ze zbiorek i dalej nie jestes w stanie sie utrzymac vs bezrobocie,
  • Odpowiedz
@Chehu: Jakakolwiek pomoc która oferuje innym jest dla mnie powodem aby postrzegac ja jako osobe bardziej wartosciowa dla spoleczenstwa niz ktos kto nie robi nic. Czy to w fundacji, czy bedac w Polsce i pomagajac staruszkom w swojej okolicy robiac im zakupy/dajac korepetycje dzieciom z domow dziecka. To wciaz czas i energia ktora ktos musi poswiecic.
  • Odpowiedz
@Chehu: A propos Mokabe to byla reakcja na "To co Mireczki, zrzucicie się na polkę i murzyna?".
Nie brzmi to jakbys nie mial nic do niego.

Jaki stereotyp o parze polka-mokabe sie tutaj potwierdza?
Ze nie radza sobie finansowo?
  • Odpowiedz
@Chehu: "rzucila prace w korpo, walnela piescia w stol", robi to co kocha, znalazla milosc i fajno, dziala spolecznie, pomaga biednym i glodnym, nie wiem jak w ugandzie z pomoca spoleczna, ale podejrzewam, ze slabo. Lepiej pomoc w ten sposob niz dawac kase na wielkie fundacje, ktore na cel przeznaczaja 1% datkow, tu chociaz widzimy ile zbiera miesiecznie i za 500zl to raczej nie pobaluje. A poza tym masz problem
  • Odpowiedz
@Chehu: zbiera na czysz, ale podpis datku 50zł mówi jasno na co idą pinionszki:

Wow! Dzięki tej kwocie zjem dobry obiad w lokalnej knajpce. Już taki nawet z deserem i kawą! Dziękuję, że dbasz o mnie tak bardzo! Bardzo chętnie wyślę Ci kartkę prosto z serca Afryki, żebyś też mógł się cieszyć kawałkiem Czarnego Lądu . Jesteś wspaniały/a! Dziękuję <3
  • Odpowiedz