Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2768
Tu nie chodzi o to czy cukier jest zdrowy czy nie. Te komuchy odbierają mi wolność. Nie mogę ściąć drzewa na własnym placu, nie mogę iść do galerii w niedzielę, utrudnia się mi kupienie coli, bimbru samemu zrobić też nie mogę a konopii na uspokojenie też nie wychoduje.
Co można robić ? Siedzieć na bezrobociu, ciągnąć wszelkie socjalne i ruchać się z konkubentka dla 500+ tak jak rząd rucha nas.

#bekazpisu #podatki
  • 112
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Wreszcie władza która wie czego pragną katolicy i dlatego będzie wygrywała jeszcze przez kilka wyborów.
Katolicy przecież tego pragną najbardziej żeby siedzieć w domu cały dzień i słuchać rozkazów co mają robić a czego nie mogą dlatego wybrali PIS i ciągle go popierają.
  • Odpowiedz
@Shatter: O, jest i pierwszy symetrysta. W pewnych sprawach nie mają do gadania, a w pewnych mają. Chcesz powiedzieć, że rzady PO wyglądałyby tak samo? No nie wydaje mi się i historia to potwierdza, oni nagle PiSem się nie staną i nie będa robić TAKICH rzeczy, co nie znaczy, że są idealni. Nawet gdyby istniał jakiś zakulisowy spisek i wymieniają się władzą, aby przepchnąć te mniej popularne przepisy, to jedynym rozsądnym
  • Odpowiedz
utrudnia się mi kupienie coli


@Niebadzlosiem: no patrz, tragedia. Wyjedź ty na bezludną wyspę, zabierz 10000 butelek coli i sobie tam siedź. Jak nie wiesz jak działa społeczeństwo, co to jest naród to lepiej będzie jak sie wyniesiesz.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Nie, bo idąc tym tropem opodatkują mocniej papierosy i "małpki", a co dalej? "Kebaby" za 10zł jako kule mocy czy Nutelle bo nie jest napojem ale cukru ma od cholery?
Ale z drugiej strony wkurzają mnie idoci z colą zero czy jedzący syf i płacący takie same składki zdrowotne gdzie potem taki przygłup będzie miał w wieku 40 lat drogą operację itd.
Wiesz władza musi czasem decydować i tak się
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: Ja jestem zdania że WSZYSTKO jest dla ludzi. Np w Oregon od miesiąca legalne są WSZYSTKIE narkotyki i jakoś stan się nie zapadł ;P zobaczymy jak to się rozłoży w dłużej perspektywie.
Zamiast zabraniać czy karać uczyć w szkole zamiast że marihuana zniszczy Ci mózg po jednym skręcie to spróbowac nawet na lekcji z nauczycielem w wieku 15?16? lat dla chętnych ale tez ostrzec że ma to swoje konsekwencje itd
  • Odpowiedz