Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2768
Tu nie chodzi o to czy cukier jest zdrowy czy nie. Te komuchy odbierają mi wolność. Nie mogę ściąć drzewa na własnym placu, nie mogę iść do galerii w niedzielę, utrudnia się mi kupienie coli, bimbru samemu zrobić też nie mogę a konopii na uspokojenie też nie wychoduje.
Co można robić ? Siedzieć na bezrobociu, ciągnąć wszelkie socjalne i ruchać się z konkubentka dla 500+ tak jak rząd rucha nas.

#bekazpisu #podatki
  • 112
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: a gdzie można zrobić te rzeczy o których napisałeś? U mnie w kapitalistycznych Niemczech których tak nienawidzicie tez sklepy są zamknięte w niedziele i tez nie można uprawiać konopii chociazby. Jedyne czego nie możesz to myśleć logicznie.
  • Odpowiedz
przeraża mnie jak dużo ludzi na wykopie broni pisu, myslalem ze ten rok oszustw, #!$%@? nowych podatków i opłat, zerowego opanowania epidemi otworzył ludziom oczy, a jak widać nie bardzo. To wy pisowcy zgotowaliście nam ten los, hatfu
  • Odpowiedz
@ortofosforan: 1. kłamiesz, pytałem nawet OFE i mi odpowiedzieli że i tak wszystko się sumuje
2. służby nie mają takich kompetencji w tym kraju, prawo w polsce jest wybrakowane, myślisz że czemu pis rozwala sądownictwo?
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem i Tu w takim razie też przepraszam można wyrabiać wszystko oprócz bimbru no i nalewki lecz tylko z kupnego spirytusu. Wychodzi na to że w obu sprawach nie miałem do końca racji więc przepraszam i zamykam mordę i idę się douczyć ()
  • Odpowiedz
ale to Peło z rudym na czele był zły xD


@Krasnal_eg: Bo #!$%@? było, oszukali wyborców, afery były mniejsze ale były, okradli emerytów, zajebując kasę z ofe na rzecz zus i zmniejszając wymiar składki czyli de facto skazując emerytów na dalsze wegetowanie w niewydolnym systemie, gdzie obecni pracownicy płacą na emerytów. Nie będziemy #!$%@? chwalić po bo pis jest znacznie gorsze. Już #!$%@? dosyć mam ja i pewnie nie tylko ja
  • Odpowiedz
ale to Peło z rudym na czele był zły xD


@Krasnal_eg: Rudy wszystek z tego popierał i nie znosił. W tym wprowadził zakaz sprzedaży drożdżówek w sklepikach szkolnych bo to niezdrowe. xD Nawet pomysł podobny do 500+ PO miało i proponowało rozwijanie go. xD
PiS-PO - JEDNO ZŁO!
  • Odpowiedz