Wpis z mikrobloga

Witam.
Zamierzam kupić materac 160x200 i potrzebna mi opinia co do zakupu.
Wstępnie dobrze leży(ało) mi się na materacu CORAL PIXEL ale zastanawiam się czy są jakieś lepsze w tych pieniądzach.
Materac średnio-twardy/twardy.
Waga osób 80 i 44kg.

Pytanie też o trwałość - sprężyna czy pianka (duża jest różnica)?
Na ww. materac udzielają 15 lat gwarancji, ale ile posłuży?
Pozdrawiam.

Ps. Pozwolę sobie zawołać polecaną osobę - @Milano

#materace #materac #mieszkanie #spanie #sen
  • 12
  • Odpowiedz
@s0n1c: Oj... wiele nie pomogę :( Nie znam oferty sieciówek typu Agata Meble cz Ikea. Ale z tego co widzę, to producentem materaca jest polska firma Janpol robiąca naprawdę solidne modele. Jak jest z jakością modeli kierowanych na sieciówki to nie wiem. Jeśli chodzi o materac Coral to wygląda ok, choć nie napisali jakie konkretnie pianki zastosowali - określenie pianka limonkowa czy pianka enery foam nic mi nie mówi. A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@johnybrawo: trochę hobbit, bo 157 cm... ;) Ale niektórzy są po prostu mniejsi, szczuplejsi i wcale nie oznacza to jakieś choroby. :)
  • Odpowiedz
@SilverFizz: pokrowiec jest z powłoką Sanitized i pewnie dlatego zalecają pranie w max 40°C. Ale nie ma co przesadzać - temperatura prania pokrowca nie powinna skreślać materaca :)
  • Odpowiedz
Jak już wspomniałem, nie znam oferty sieciówek typu Agata Meble i za bardzo nie chciałbym się wypowiadać na ich temat :) Jeśli chodzi o sam materac Lette to wygląda on dość dobrze :) Choć osobiście, wybrałbym "oryginał" producenta, zwłaszcza że do połowy stycznia jest on w promocji. O szczegóły zapraszam na PW :)
  • Odpowiedz