Wpis z mikrobloga

To już jest szczyt! Mój wujek pijany przewrócił się na schodach, złamał żebro i przebił sobie płuca. Zamiast zadzwonić na pogotowie to przez trzy kolejne dni dalej pił. Jak już trafił do szpitala to było za późno bo wdało się zakażenie i po 24 godzinach zmarł. I teraz najlepsze - na następny dzień telefon ze szpitala, że ciało nie zostanie oddane do pochówku tylko spalone bo zrobiono mu test i stwierdzono koronawirusa. Cała rodzina twierdzi, że był w 100% zdrowy i na pewno nie miał żadnego koronawirusa. I tak się kreuje statystyki. COVID to największy medyczny przekręt XXI wieku.
#koronawirus
  • 169
  • Odpowiedz
@Tetsuya: Nawet jak bajt, to prawda. Znajomej mojej siorki ojciec dostał zawał i zmarł w szpitalu. Pytali się, czy mogą mu wpisać koronę, bo więcej hajsu dostaną xD
  • Odpowiedz
@Tetsuya skąd wiesz że jest w statystyce jako śmierc z powodu covida? Jak oni to rozgraniczają był taki przypadek z ciężarną 27 lvl. Która zmarła z powodu sepsy w ciąży (jakoś tak) i miała covida i co? I skreślili ją z listy zmarłych na covid bo oficjalnie zmarła na sepse. Także bez dowodów że jest w statystykach to kolejna teoria spiskowa.
  • Odpowiedz
@Tetsuya: Wytłumacz mi jak to się stało ze przez 3 dni nie trafił do szpitala po upadku ze schodów i z problemami w oddychaniu, nikt nie zauważył jak covida? Czy założyli ze przejdzie jak zwykle przeziębienie które wtedy miał?
Bardziej prawdopodobne jest to ze masz covida niż ze #!$%@? się ze schodów łamiąc żebro i że dalej będziesz miał #!$%@? na swój stan zdrowia i że reszta rodziny również.
Zakładanie
  • Odpowiedz
Kuźwa ale czy wy nie rozumiecie, że w akcie zgonu ma wpisaną przyczynę śmierci koronawirus chociaż przyczyną zgonu były zupełnie inne czynniki? Polacy to naprawdę jakiś naród idiotów.


@Tetsuya: Poproszę dowód. Gdzie ten akt zgonu, że śmierć na wirusa, gdzie diagnoza sepsy i przyjęcie z przebitym płucem?

Niby od koronaszurów innych wyzywasz, a sam (sama?) chcesz by ci na słowo wierzyć. Nie piewdol. Gość by po jednym dniu padł.
  • Odpowiedz
ciało nie zostanie oddane do pochówku tylko spalone bo zrobiono mu test i stwierdzono koronawirusa


@Tetsuya: nie jestem za specjalnie religijny, ale uważam że bez zgody i wiedzy rodziny raczej nie mogą tego zrobić, chyba że na 100% by znali zdanie zmarłego
  • Odpowiedz
jeżeli Twoja rodzina ma taki talent, że jest w stanie stwierdzić czy ktoś ma koronę bez wykonania testu to nie siedź na wykopie tylko zarabiaj swój pierwszy milion.


@ImYourPastClaire: wystarczy sprawdzić czy pozostali domownicy zachorowali.
  • Odpowiedz
Koronoszurze, koleś przebił sobie płuco, wdała się sepsa więc tak czy inaczej by zmarł a oficjalnie jest w statystykach zmarłych na koronawirusa. Ręce mi opadają


@Tetsuya: No ale skąd wiesz, że jako przyczyna śmierci miał wpisanego koronawirusa? Z opisu OPa wynika jedynie, że z powodu COVIDa nie chcieli wydać ciała bez kremacji, co jest akurat w pełni logiczne...

Najpierw ludzie gadali, że zamiast uwzględniać ludzi chorych na COVID w statystykach
  • Odpowiedz
You will need a bigger bait a wiesz synu ze jest coś takiego jak rozpoznanie uzupełniające i zapewne główne było w ICD 10 pod S następnie uzupełniające V i dopiero dalej Covid pod U
  • Odpowiedz