Wpis z mikrobloga

To już jest szczyt! Mój wujek pijany przewrócił się na schodach, złamał żebro i przebił sobie płuca. Zamiast zadzwonić na pogotowie to przez trzy kolejne dni dalej pił. Jak już trafił do szpitala to było za późno bo wdało się zakażenie i po 24 godzinach zmarł. I teraz najlepsze - na następny dzień telefon ze szpitala, że ciało nie zostanie oddane do pochówku tylko spalone bo zrobiono mu test i stwierdzono koronawirusa. Cała rodzina twierdzi, że był w 100% zdrowy i na pewno nie miał żadnego koronawirusa. I tak się kreuje statystyki. COVID to największy medyczny przekręt XXI wieku.
#koronawirus
  • 169
  • Odpowiedz
@Tetsuya Stary większość ludzi tutaj to sprzedajne wiesz kto. Plus trolle. Więc nie oczekuj od nich zrozumienia prostych zależności. I jeszcze plusują wpisy osmieszające Twoja rodzinę.
Na pohybel prawdziwym mirkom.
  • Odpowiedz
@Tetsuya Już była historia o motocykliście który zginął w wypadku komunikacyjnym. Przyczyna wg aktu zgonu to również Covid19. Wg Mirków wszystko jest prawidłowo.
I weź tu człowieku #!$%@? czytaj ten ściek. Skoro ludzie z takim tokiem myślowym komentują i plusują.
Już myślałem wcześniej o #usunkonto i możliwe że w tym roku to zrobię.
  • Odpowiedz
@Kajaczek A wiecie plusujące szury, że w tym przypadku to nie koronawirus? Ojejku powodem było mechaniczne uszkodzenie płuc i zakażenie. Osz #!$%@? niewiarygodne! Ważne że Covid19 wywołuje sepsę... ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Tetsuya wpisują to bo muszą zdezynfekować po nim sale jak po chorobie zakaźnej. Wiadomo że to nie była przyczyna zgonu ale chodzi o procedurę. Nie mogą po prostu do zakładu pogrzebowego oddać "dodatniego" ciała. Szpitale w dupie mają statystykę. Polskie karty zgonu nie są w ogóle brane pod uwagę w europejskich statystykach właśnie przez to.
Mamy pandemie więc robimy test. Jeśli pacjent był dodatni i zmarł z tego czy innego powodu
  • Odpowiedz
@Tetsuya: Rodzina (i sam wujek) nie jest w stanie stwierdzić, że koleś umiera z płucem przebitym złamanym żebrem (xD) ale za to nie ma problemu ze stworzeniem, że nie był zarażony koronawirusem? Brzmi sensownie xddddddd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Tetsuya: ja #!$%@?ę, a panikarze już się zbiegli jeszcze chronić narracji strachu. Oczywiście nie zabrakło koronnego argumentu tych szurów czyli "skąd wiedział, że był zdrowy"? XD

2020 rok, ludziom w kilka miesięcy wmówiono, że nie wiedzą czy są zdrowi. XD
  • Odpowiedz
@Tetsuya: dużo osób choruje bezobjawowo. Twój wujek tak przechodził, nie można narażać ludzi na kontakt z osobą zarażoną, więc to jedyne wyjście. Choć dla rodziny może być emocjonalnie ciężkie. Jednak być może uratuje to ich samych od męczarni czy śmierci z powodu covid.
  • Odpowiedz
wpisują to bo muszą zdezynfekować po nim sale jak po chorobie zakaźnej. Wiadomo że to nie była przyczyna zgonu ale chodzi o procedurę. Nie mogą po prostu do zakładu pogrzebowego oddać "dodatniego" ciała. Szpitale w dupie mają statystykę. Polskie karty zgonu nie są w ogóle brane pod uwagę w europejskich statystykach właśnie przez to.

Mamy pandemie więc robimy test. Jeśli pacjent był dodatni i zmarł z tego czy innego powodu to w
  • Odpowiedz
@Tetsuya Mialem szybki test w piatek i bylem okazem zdrowia. W sobote wymaz, w niedziele potwierdzil RCP, ze mam to gowno. Dopiero we wtorek stracilem smak i wech. I to byly jedyne objawy. Takze wysryw o tym, ze nie mial wirusa moze sobie rodzina dla siebie zachowax
  • Odpowiedz