Wpis z mikrobloga

To już jest szczyt! Mój wujek pijany przewrócił się na schodach, złamał żebro i przebił sobie płuca. Zamiast zadzwonić na pogotowie to przez trzy kolejne dni dalej pił. Jak już trafił do szpitala to było za późno bo wdało się zakażenie i po 24 godzinach zmarł. I teraz najlepsze - na następny dzień telefon ze szpitala, że ciało nie zostanie oddane do pochówku tylko spalone bo zrobiono mu test i stwierdzono koronawirusa. Cała rodzina twierdzi, że był w 100% zdrowy i na pewno nie miał żadnego koronawirusa. I tak się kreuje statystyki. COVID to największy medyczny przekręt XXI wieku.
#koronawirus
  • 169
  • Odpowiedz
@fabek: to trochę straszne, że ludzie z wykształceniem, dorobkiem naukowym, nazywani są lekceważąco "profesorkami". Więc komu wierzyć jak nie autorytetom w danej dziedzinie? Chłopski rozum i zabobon? Influencerom? Youtuberom? :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tetsuya: jako, ze zmaral mi bliska osoba na covida w szpitalu, to proces wyglada tak, ze cialo pakowane jest w dwa worki; rzeczy, ktore miala ze soba i z ktorych korzystala w szpitalu zostaly wrzucone do workow na odpady skazone w celu spalenia, a lozko czy sala odkazone; cialo nie jest rozbierane ze stroju w ktorym sie zmarlo; po zapakowaniu do wybranej trumny, cialo w workach jest umiekscowione w niej, a
  • Odpowiedz
@fabek: Znajomy jakiegoś anona z internetu słyszał jak w szpitalu ktoś rozmawia o obcej osobie. Boże, Wy to macie mocne źródła xD Nie no, pewnie. Wiadomo, że po co jakieś testy? Rodzina doskonale wie, że w organizmie faceta nie było wirusa. Przez kilka dni pijackiego maratonu, zanim "trafił do szpitala w stanie agolanym", byli w stanie stwierdzić, że jest w 100% zdrowy xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Odpowiedz
Szpitale się zapychają ( już mieliśmy tego przedsmak).

Ludzie z powodu COVID umierają, umierają z powodu braku opieki przy COVID, umierają z powodu innych chorób.


@Masseter: Rząd zrobił tak jak chciałeś.Zamknął wszystko.Efekt? 100% wzrost zgonów w listopadzie rok do roku.Operacja się udała pacjent zmarł, w końcu ci ludzie nie zmarli na COVID.Brawo.
  • Odpowiedz
@lucer: Czy nie byłoby tak, że gdyby tego nie zrobiono to zgonów byłoby znacznie więcej? Logika i podstawy epidemiologii nakazują by tak myśleć. Mamy nową chorobę zakaźną i ona zbiera swoje żniwo bo musiała je zebrać. My mogliśmy starać się jedynie ograniczyć jej rozprzestrzenianie co jak piszesz i tak się nie powiodło.
  • Odpowiedz
@60scnds: 60scnds: Chłopie, nie ośmieszaj się, bo właśnie wkleiłeś gówno wszechczasów. Ty mi będziesz uwagę zwracał na fejk, przysyłając jednocześnie treść podpisaną przez eksperta z dupy? Stado baranów widzi PAP i piszczy ze szczęścia totalnie ignorując zawarty w nim przekaz. To jest dopiero manipulacja i dezinformacja.
  • Odpowiedz
@doc_daneeka: za oznaczenie pacjenta chorego na covid i jego cały pobyt kasa się pojawia. Jego rodzina, więc nie widzę powodu dla którego miałby zmyślać historię o okolicznościach odejścia i pozyskania ciała do pogrzebu.
  • Odpowiedz
Czy nie byłoby tak, że gdyby tego nie zrobiono to zgonów byłoby znacznie więcej?


@Masseter: Fakty są takie, że z powodu przestawienia służby zdrowia na leczenie zwykłego przeziębienia z utratą smaku i węchu mamy ludobójstwo Polaków i największą liczbę zgonów od 2 wojny światowej plus strata setek miliardów złotych w gospodarce.
  • Odpowiedz
Chłopie, nie ośmieszaj się, bo właśnie wkleiłeś gówno wszechczasów. Ty mi będziesz uwagę zwracał na fejk, przysyłając jednocześnie treść podpisaną przez eksperta z dupy? Stado baranów widzi PAP i piszczy ze szczęścia totalnie ignorując zawarty w nim przekaz. To jest dopiero manipulacja i dezinformacja.


@Niedozdarcia2: Napisał ktoś, kto linkuje do wolnościowo-niezależnego wysrywu, na którym nikt się nie podpisuje pod artykułami, a w zakładce "kontakt" można znaleźć maila xD
  • Odpowiedz
Fakty są takie, że z powodu przestawienia służby zdrowia na leczenie zwykłego przeziębienia z utratą smaku i węchu


@lucer: stan 10 metrów przed ścianą, pochyl głowę i zacznij biec najszybciej jak umiesz.
  • Odpowiedz
@lucer: Ale zdajesz sobie sprawę, że gdyby nie przestawienie opieki zdrowotnej ( to nie komuna - nie ma już służby zdrowia) to tych zgonów byłoby jeszcze więcej? Covidowych i niecovidowych. To też jest fakt.
Obraziłeś mnie nazywając idiotą dlatego zadałem Ci pytanie jak powinni postępować teraz rządzący ( i nie mówię tu tylko o Polsce)? Cała Europa tak reaguje więc jak rozumiem w Twoim mniemaniu postępuje idiotycznie. Co innego proponujesz?
  • Odpowiedz