Wpis z mikrobloga

To już jest szczyt! Mój wujek pijany przewrócił się na schodach, złamał żebro i przebił sobie płuca. Zamiast zadzwonić na pogotowie to przez trzy kolejne dni dalej pił. Jak już trafił do szpitala to było za późno bo wdało się zakażenie i po 24 godzinach zmarł. I teraz najlepsze - na następny dzień telefon ze szpitala, że ciało nie zostanie oddane do pochówku tylko spalone bo zrobiono mu test i stwierdzono koronawirusa. Cała rodzina twierdzi, że był w 100% zdrowy i na pewno nie miał żadnego koronawirusa. I tak się kreuje statystyki. COVID to największy medyczny przekręt XXI wieku.
#koronawirus
  • 169
  • Odpowiedz
@Krupier miałaś pretensje czemu rozpoznali w szpitalu covid jako przyczynę więc Ci odpowiedziałem. Tak to wygląda od strony procedur i tyle. Lekarz który to rozpoznaje ma to w dupie i nic z tego nie ma.
COVID jest problemem. Nie chodzi o ciężki przebieg tylko jego potencjał zakaźny i duże koszty które wiążą się z hospitalizacją tysięcy ludzi tylko z jego powodu.
Czysta statystyka. Lepiej osłabić gospodarkę bo taniej to wychodzi niż pozwolić
  • Odpowiedz
Czysta statystyka. Lepiej osłabić gospodarkę bo taniej to wychodzi niż pozwolić na masowe zachorowania


@Masseter: oja. (ʘʘ)

Powiem tak. Módl się by za kilka miesięcy ten cyrk się skończył bo inaczej zobaczysz co to znaczy "lepiej osłabić gospodarkę".
  • Odpowiedz
twoja rodzina nie była w stanie zdiagnozować przebitego płuca to raczej w kwestii koronawirusa też bym im nie ufała xD


@abcde zaorane xD
Przy okazji opka to wielka fanka patostreamów, a jej własna rodzina pije dniami na umór...
  • Odpowiedz
@Krupier nom żadne wyjście nie jest dobre i nie mówię że to jest ok. Pewnie ,że idzie to wszystko w złym kierunku ale uważam że niewiele inaczej można teraz postąpić. Nie oczekujesz chyba, że jakikolwiek rząd jakiego kolejek kraju pozwoli na masowe zgony wśród obywateli i zapaść ochrony zdrowia?
To się dzieje wszędzie i każdy kraj uderza w swoją gospodarkę. Gdyby zrobili inaczej ludzie by wieszali rządzących jako morderców narodu.
  • Odpowiedz
@lucer: Nie wiem dlaczego mnie obrażasz. Może wnieś coś merytorycznego do dyskusji?
To może inaczej. Rząd mówi , że gospodarka jest najważniejsza i nie zamyka nic. Co dalej?
Szpitale się zapychają ( już mieliśmy tego przedsmak).
Ludzie z powodu COVID umierają, umierają z powodu braku opieki przy COVID, umierają z powodu innych chorób.
Ludzie się oburzają ( normalna rzecz)
I teraz jakie teorie by powstały?
Zapewne takie, że sprzedajny rząd chce
  • Odpowiedz
@Tetsuya: Beda wykopki szydzic i smiac sie z Ciebie, bo przeciez bezgranicznie wierza w media i profesorkow. Moj dobry znajomy byl w szpitalu ze złamaniem i bedac na zabiegu pielegniarka spytala lekarza jaka przycyzne zgonu wpisac zmarlej wczesniej kobicie, odparl: "covid-19" gdzie babka przyjechala z zawałem.
  • Odpowiedz