Wpis z mikrobloga

Ktoś ma jakieś potwierdzone info jak to było z tymi Roxami? Major musiał zapłacić z góry czy po i na jaką kwotę? Bo czytam 3 lub 5 tysięcy. To dla Majora (tak wiem trudno uwierzyć) to nie jest dużo kasy tzn spokojnie tyle może wyłożyć. Pytanie czy było jakieś żądlenie czy tylko dziewczyny same się powygłupiały a ćpun obsrany nawet nie będzie za dużo pamiętał?
Jakieś porwania czy pobicie to wykluczam oczywiście tu ponosi wielu fantazja...
#kononowicz #patostreamy #suchodolski
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kolonko: nic z góry raczej nie zapłacił.
Kwota 5000 zł wynika z tego że taki cel ustawili, roksiary liczyły na zarobek ale się przeliczyły.
  • Odpowiedz
@loganbarylka: no wystarczy że ktoś pogada z nim myślę ze są tu tacy... Major na początku mówi prawdę później kręci a następnie mówi ze czegoś takiego nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolonko: tego to już niewiadomo, ale wpadło ze 300zł tylko więc wątpię żeby się z nimi podzielił bo jeśli to prawda że był we Wrocku to taxi sporo więcej kosztowała.
Poczekamy jak wróci na Belweder to się zaraz wysprzęgli co i jak.
  • Odpowiedz
@dizel81: myślę ze trzeba go sprytnie podejść żeby się wysprzęglił co i jak. Bo tak będzie gadał na początku że super ze i to i tamto i jakie to krwy i o kotek
  • Odpowiedz
Co by nie było to bym chciał zobaczyć reakcję Krzyśka na powrót partnera. Tylko chyba nie ma kto nagrywać kiedyś statyw Mexicano się nadawał idealnie na takie rzeczy... Myślę ze będą ładne joby leciały na Strusia ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Bajki sobie tu wymyślają że zapłacił że już wraca a jak widać siedzi i dobrze się bawi zarabiając ale Mireczki tu mają bujną wyobraźnię próbując się wybić że mają jakieś info sprzedają... Niestety większość to fake newsy
  • Odpowiedz