Wpis z mikrobloga

@Pan_Z #!$%@?, najpierw chcecie żeby szczepionka była szybko, a potem się #!$%@?, że za szybko ją zrobili xDD

Jak wchodziła szczepionka na tężca czy ospę to też nie było wiadomo jakie będą skutki uboczne, bo, uwaga uwaga, nikogo (oprócz małej grupy kontrolnej żeby wykluczyć jakieś ewentualne częste powikłania) ją wcześniej nie szczepili xDD

Skutki uboczne i powikłania to będziesz mieć po Covidzie, a nie szczepiące
@XSpeedyX: Ty fikołek, już sobie dodajesz jakieś teorie do mojej wypowiedzi i przydzielasz mnie do jakieś grupy. Szczepionka wyszła szybko, bo było ciśnienie społeczne. Chcesz się zaszczepić to się szczep. U mnie w rodzinie już był COVID. Moimi objawami była 2 dniowa biegunka, moja mama miała lekką zadyszkę, a siostra była 3 dni przeziębiona.
@Pan_Z fajnie, i? Twój dowód anegdotyczny był przepiękny, normalnie zamknął mi usta, dzięki za oświecenie. Przepraszam za moją niewiedzę, dobrze, że mnie doedukowałeś
@Pan_Z covid ma potencjał na powikłania, teraz tego nie sprawdzisz, bo choroba jest młoda.

Powiem ci szczerze, bo wydaje mi się że szczerość mimo wszystko działa najlepiej, po prostu mi się już #!$%@? nie chce dyskutować. Kłóciłem się już z tyloma antyszczepami i szurami przez ostatni czas, że mózg mi wyparował i wyleciał uszami. Żyj sobie jak chcesz mireczku
@Formbi: Mam wszystkie niezbędne szczepienia i szczepionki na cow-id nie tknę dopóki nie zobaczę na własne oczy że jest bezpieczna w długim okresie czasu - tak z 10 lat poczekam i wtedy może się zaszczepię jak wszystko będzie okej. Dziękuję tym wszystkim chętnym do szczepienia asap ludziom za to, że są królikami doświadczalnymi w tym eksperymencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)