Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Ze 2 dni temu na tagu #gielda pojawił się wpis (oczywiście już go nie ma) o tym, że jakiś gość założył kanał na telegramie, gdzie chciał się podzielić swoimi typami odnośnie spółek #newconnect
Jako że kiedyś było coś takiego związanego z bukmacherką i widać było że czasami informacje były brane z czapy, to wszedłem tam żeby zobaczyć co tym razem będą ludzie wypisywać. Dziś dostałem wiadomość prywatną od gościa, którą załączam do tego wpisu. Facet chyba sobie nie zdaje sprawy że tylko administrator kanału widzi listę członków. Na pytanie w jaki sposób ma moje namiary, twierdzi że jestem na liście członków. Jak się zapytałem jak wejść w tę listę to już nie odpowiedział, tylko zaczął kręcić sugerując że jestem na jakiejś innej grupie xD

Dodaję ten wpis ku przestrodze. Jeżeli ktoś zakłada jakiś kanał i udaje kogoś innego to chyba coś tu jest nie teges.

Dodaję tagi #inwestycje #inwestowanie bo chyba takie również widniały w tamtym wpisie

maniok - Ze 2 dni temu na tagu #gielda pojawił się wpis (oczywiście już go nie ma) o ...

źródło: comment_1609361052BFmoZ1MOjOQ1dD7fwBLxhK.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach