Wpis z mikrobloga

370 000 zł to dobra cena za te mieszkanie w #poznan?

>> Więcej zdjęć <<

Opis:
2 lata temu był przeprowadzony kapitalny remont - nowe wszystkie instalacje, urządzenia, okna, drzwi, podłogi, równanie ścian. Jest też światłowód z inea. Było to robione pod siebie, ale właściciel zdecydował się sprzedać bo szuka czegoś mniejszego.

Lokalizacja: Poznań Brzeźnicka
piętro: wysoki parter
rok budowy: lata 60, odnowiona elewacja

metraż pomieszczeń:
- mieszkanie: 55 m2
- piwnica 8 m2
- wózkarnia 1.5 m2

układ okien:
- salon z aneksem: zachód/południe
- sypialnia: wschód
- pokój wschód

komunikacja:
- biedronka: 20 m (niedawno została cała wyremontowana)
- przystanek autobusowy: 50 m

Koszty:
- czynsz ok. 350 zł + prąd + gaz

Nie ma miejsca parkingowego, ale nie ma też strefy. Parkuje się tam, gdzie jest miejsce.

#mieszkanie #kupnomieszkania #budownictwo #nieruchomosci #mieszkania #budujzwykopem #remontujzwykopem #remont
becvvv - 370 000 zł to dobra cena za te mieszkanie w #poznan?

> Więcej zdjęć <<

...

źródło: comment_1609321855IVE8jh4T8cEChL6SPdPB0w.jpg

Pobierz

Dobra cena?

  • Tak 54.7% (187)
  • Nie 45.3% (155)

Oddanych głosów: 342

  • 42
  • Odpowiedz
370 000 zł za 55 metrów


@becvvv: Przecież to wychodzi 6,7k za metr, a wszyscy piszą że dobra cena. Ceny w Poznaniu tak poszły w górę czy co? xD
  • Odpowiedz
@becvvv: w moim odczuciu troche tak, bo znam takich co zdazyli kupic i sprzedac mieszkanie, albo postawic dom, albo wziac slub, zrobic dziecko i kupic mieszkanie - a ty od roku zadajesz te same pytania ktora okolica lepsza w miescie :D
  • Odpowiedz
@becvvv: no trochę...

Nie wnikam czemu jeszcze nie kupiłeś. Weź sobie odpal wszystkie ogłoszenia/linki do mieszkań nad którymi się na wykopie zastanawiałeś i zobacz ile jeszcze z tego jest dostępne.

Przy takim poziomie zdecydowania jak u Ciebie to możesz nigdy nic nie kupić bo zawsze będzie jakieś 'ale' albo Ci sprzątną sprzed nosa.

@elf_pszeniczny: same here, niedługo odbiór kluczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@becvvv: to było małżeństwo? Mieli wspólnotę majątkową? Może sprawdź ten kierunek, może chce koleś zaniżyć majątek? Cena jest niska, co jest podejrzane. Ale nie twierdzę, że to nie jest okazja. Trzeba po prostu wszystko sprawdzić. Chyba wziąłbym kogoś od nieruchomości najpierw, nawet mu zapłacił. Wolałbym także u swojego notariusza podpisywać, niekoniecznie u zaprzyjaźnionego ze sprzedającym, chociaż tu już trudniej o przekręt, ale historia zna nie takie akcje ( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@becvvv: imho oferta średnia, stary blok, do tego parter i w łazience piec. Ale ja szukam mieszkania (też w Poznaniu) już od kilku lat dosłownie i też jakoś nic mi nie podchodzi :/ albo od dewelopera okna na 1 stronę, kuchnia w kącie salonu i balkon w balkon, albo mieszkania w starych blokach które ktoś pewnie wykupił od spółdzielni za 30k, albo drogie wyremontowane kamienice z dziwnymi układami. Cena nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xuzoun: @el009: ceny na rynku wtórnym są z reguły wyższe niż na pierwotnym. Jest tak w dobrych lokalizacjach, gdzie jest infrastruktura typu sklepy, ryneczki, szkoły i dobra komunikacja.
  • Odpowiedz
@tasak: nadal 6700 za metr to za dużo za to co op wrzucił. Jakieś 320-330k to max który bym zapłacił. Ja swoje kupowałem 1,5 roku temu, też Poznań, 5700/metr na Winogradach. Tyle że łazienka była do remontu ale to jest koszt 15-20k.
  • Odpowiedz
@tasak: No nie jestem do końca przekonany - sam kupiłem mieszkanie z rynku wtórnego i cena za metr była niższa niż w stanie developerskim. Płaciłem ok. 5,5k w 2018, dlatego jestem zdziwiony że ktoś chce 6,7k
  • Odpowiedz