Wpis z mikrobloga

czytam te wasze wywody i czytam.. a jeszcze ani jednego konkretnego 'dobrego' przykładu otwarcia rozmowy nie znalazłem
  • Odpowiedz
@CreativePL: zwyczajnie nie jest zainteresowana. Po ilosci slow kazdej strony widac, kto jest bardziej zainteresowany. Gdybys mial atrakcyjny dla niej profil i zdjecie, to moglbys napisac; "co tam" i mialbys w odpowiedzi elaborat na kilka stron A4.
  • Odpowiedz
@CreativePL: nie wiem czy to poprawi humor, ale głównie na tinderze wśród tęczowych jest to nagminne - jakieś 3-8 zdjęć, zero opisu, więc nawet nie wiem jak zagadać, jak już jest match to nie napisze pierwszy, bo po co, odpisać w sumie też nie lub właśnie jakimś półsłówkiem, że temat się urywa szybciej niż zaczął, także ja takie profile bez jakiegoś którkiego opisu odrzucam, bo mi po prostu szkoda czasu,
  • Odpowiedz
Wiesz co można odpowiedzieć na takie pytanie?

A dobrze dzięki, a jak twoje?

@CreativePL:
Ale ją twoje nie interesują, bo ty jej nie interesujesz, bo w ogóle nic o tobie nie wie, bo cię nie zna. Zresztą to jak kto spędził święta (dobrze, źle) nic kompletnie o nim nie mówi. Po co komu zadawać takie pytania?

Ba można nawet
  • Odpowiedz
@brass: gościu to już któryś twój post mówiący co jest nie tak w tekście opa, podaj 3 przykłady dobrych tekstów a nie rzucasz ogólnikami
  • Odpowiedz
@pywc:
Pytaj o to co rzeczywiście cię interesuje w danej osobie:
a. O rzeczy, które dla ciebie oznaczają karygodny koniec znajomości - im szybciej to będzie to jasne, tym mniej czasu oboje stracicie. Np. dla mnie takim -10 w skali Ruchensteina jest czy pali. Jak pali to nara.

b. Pytaj o rzeczy, które dla ciebie są zachęcające do spotkania. Wspólne zainteresowania, poglądy na życie, religię itp.
c. Niepytany opowiadaj jej o sobie, w kontekście pytań jakie zadajesz.
  • Odpowiedz
Ale ją twoje nie interesują, bo ty jej nie interesujesz


@brass: W tym momencie przestałem czytać wybacz. Ale jeżeli ja mam ci tłumaczyć mechanizmy działania portali randkowych, co to są "pary" i jak je się tworzy to proponuję ci zacząć od podstaw a później możesz brać się za komentowanie czegoś co jest z tym związane.

Wspólne
  • Odpowiedz
W tym momencie przestałem czytać wybacz.


@CreativePL:
Nie ma za co.
Nie zainteresowałeś jej niczym, zadajesz te same generyczne pytania co tysiące innych samców i kompletnie nic o sobie nie
  • Odpowiedz