Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@bullsh1t: ale ja nawet na to czekam. Z jakiej racji miał bym ubiegać się o odszkodowanie skoro dobrowolnie przyjmę szczepionkę która nie jest obowiązkowa. Zgodzilem się to mój problem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bullsh1t: ale ja nawet na to czekam. Z jakiej racji miał bym ubiegać się o odszkodowanie skoro dobrowolnie przyjmę szczepionkę która nie jest obowiązkowa. Zgodzilem się to mój problem.

@dudi-dudi: takich Mirków nam trzeba
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: Kolejny... Jest różnica nad znanymi substancjami, znamy ich działanie jak i wszelkie powikłania po ich zażyciu, czy to raz czy nawet przy codziennym użyciu. Jak chodzi o tą wspaniałą szczepionkę to nawet producent nie wie czy działa dłużej niż parę tyg.i jakie ma skutki uboczne.
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: Przecież ten mem pasuje dużo lepiej do zwolenników szczepionek. Hurr durr zaszczepmy się bo zdrowie najważniejsze, a miedzyczasie fajeczka, 20 kg nadwagi, piwko i śmieciowe jedzenie - bo przecież zdrowie najwazniejsze.

Obowiązek szczepienia pwoinien iść w parze z wprowadzenie prohibicji, zakazu palenia i eliminacją niezdrowej zywności ze sklepów.
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: nie palę, nie ćpam, czasem coś wypije i nie będę się na to szczepił, za to wkleiłbym jakiegoś brainleta i napisał, że taki obraz wasz, posłuszne pieski PiSu
  • Odpowiedz