Wpis z mikrobloga

Ile moglibyście zapłacić miesięcznie za dostęp do facebooka + messengera w formie abonamentu max?

W 2021 mają wejść drobne opłaty, więc warto zrobić stały przelew.

Dodatkowo w cenie abonamentu ma zostać utrzymana możliwość logowania z facebooka do różnych serwisów. Co ciekawe to opcja, która sprawiła, że facebook stał się tak popularny. Takiej opcji nie miała m.in nasza-klasa, o2, wp czy wrzuta.


#facebook
jmuhha - Ile moglibyście zapłacić miesięcznie za dostęp do facebooka + messengera w f...

źródło: comment_16090674700te2iVMPZT5Wjc1WxARYxC.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • 5zł 62.3% (1071)
  • 10 zł 10.0% (172)
  • 15 zł 2.3% (40)
  • 20 zł 3.4% (59)
  • wiecej niz 20 zł 21.9% (376)

Oddanych głosów: 1718

  • 177
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmuhha: płacić?! Za to śledzące mnie, przeładowane reklamami g---o z algorytmami promującymi syfny content, za siedlisko antyszczepów i politycznych p-----w?! To już wolałabym ten hajs w klopie spuścić niż im dać.

A z logowania nie korzystam, tak przynajmniej nawet jak na gównobuku by mnie zbanowali, to wszystkie inne konta by mi działały. FB to rak, który zniszczył prawdziwe społeczności - fora. Niech płonie.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Jesli ten caly facebook przez takie oplaty by nie padł to placilbym miesiecznie max 100-150zl dla uttzymania strony swojej firmy lokalnej na ktorej mam prawie 600 polubień xD
Dla konta prywatnego to bez sensu, są przecież smsy lub lepszy komunikator darmowy whatsapp...
  • Odpowiedz
@jmuhha: zabrakło opcji 0. Wcale bym nie korzystał, teraz nawet jak jest za darmo i tak mało co na to wchodzę.
facebook musiałby mieć monopol.. a nie ma i nigdy nie będzie miał na komunikację. Są SMSy nielimitowane które spokojnie zastępują mesengera.
  • Odpowiedz
Ile moglibyście zapłacić miesięcznie za dostęp do facebooka + messengera w formie abonamentu max?


@jmuhha: co k---a xD
a ile byś miesięcznie była w stanie zapłacić za onet.pl, o2.pl czy program.wp.pl? xD
  • Odpowiedz
Dodatkowo w cenie abonamentu ma zostać utrzymana możliwość logowania z facebooka do różnych serwisów. Co ciekawe to opcja, która sprawiła, że facebook stał się tak popularny. Takiej opcji nie miała m.in nasza-klasa, o2, wp czy wrzuta.


@jmuhha: Jak tylko wejdzie opłata to przechodzę z automatu na inny komunikator, a logowanie robię przez jakiś inny provider oauth2 ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz