Wpis z mikrobloga

Współczuje wszystkim dzieciom prawaków. Jeśli jedyne co potraficie to wyśmiewać osobę, za to że rodzice ją atakują za ubiór to mi was ogromnie szkoda. Jeśli dziecko choć trochę czuje się lepiej ubierając to to co chce a wy tylko potraficie wyśmiać i zdołować psychicznie to kompletnie nie nadajecie się do wychowywania dzieci.

#bekazprawakow #neuropa
J.....D - Współczuje wszystkim dzieciom prawaków. Jeśli jedyne co potraficie to wyśmi...

źródło: comment_1609055325CaBJgaAbnYCrtQCGn4aNhJ.jpg

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Oh tak, nazywanie swojego dziecka psem gdy ubiera się całkowicie normalnie to faktycznie zdrowe podejście do wychowywania i w cale nie będzie miało negatywnych efektów na osobie.
Negatywny efekt wywrze na niej fakt zachowywania się jak pajac, a nie nazwanie rzeczy po imieniu przez jej rodziców.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Wszyscy tu na podstawie jednego zdjęcia, dorabiają całą historię tej rodziny razem z ich profilami psychologicznymi, problemami i rozwiązaniem sytuacji konfliktu między dzieckiem a rodzicami. Kisnę z was wszystkich, zajmijcie się swoim życiem.
  • Odpowiedz
@aegypius: #!$%@?, a z czym ma się ta obroża kojarzyć xD

Nawet stylistyka tego naszyjnika nawiązuje do psiej obroży xD

Tak się składa że moja była partnerka lubiła taki gadżet w łóżku i był w #!$%@? podobny, a prosto z sexshopu i na pewno nie był to naszyjnik jak go nazywasz xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JAI2L9LAD: Wy jakieś fikołki myślowe tu robicie, powiedzieli że WYGLĄDA JAK pies, a nie jest psem. Jednocześnie sama nazwała ich psami.
'wolę wyglądać jak niż być' - jakim trzeba być manipulantem żeby to obrócić tak że rodzice nazwali dziecko psem a ona do nich nic wartego komentarza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JAI2L9LAD: wygląda jak pies bo założyła obrożę, czego nie rozumiesz? Tak jak z kolczykami w nosie, które nosi też bydło xD już nie można nazwać rzeczy po imieniu, bo się człowiek popłacze :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JAI2L9LAD: Byłem metalowcem w gimbie. Dobrze, że nikt mnie za to nie #!$%@?ł, bo pewnie byłbym teraz tak samo #!$%@? jak część komentujących tu konserw xD
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Już widzę jak to rodzice pierwsi zaczęli śmiać się z wyglądu swojego dziecka. Pewnie gówniara pierwsza zaczęła się z śmiać z nich i z ich wiary. Widać, że juleczka ma ostro nasrane.
  • Odpowiedz
@tumulekl: no zajebiste wychowywanie dziecka - drzeć na nie mordę, że wygląda jak pies.
Nie robi nikomu krzywdy swoim ubiorem,

Julka myśląca, że wszystko może

I rodzice myślący, że dziecko to ich własność, która nie może mieć własnego zdania.
To tylko ubiór. Do takich kwestii jak gust czy poglądy, rodzice nie powinni się #!$%@?ć. Później mamy takie posłuszne masy bez własnego zdania
  • Odpowiedz
@tumulekl: Niezły fikołek zrobiłeś xD Porównujesz chokera do jakiegoś kagańca xDD Szkoda, że jak pracowałem w korpo to wiele kobiet nosiło takie chokery, chyba problemu nie miały ze znalezieniem pracy
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD laska robi sie juz na dorosłą, a tak ją boli, że rodzice ją tak traktują. no sorry, ale ona faktycznie wygląda jak pies (nie chodzi o wyzywanie od psów, ale jej fryzura kojarzy się z układem sierści u niektórych psów) i rodzice mogli z niej po prostu pocisnąć pompę, wiesz pożartować sobie z niej, jak z kumpeli, a ona z tego zrobiła aferę. laska może ubarwiać, żeby być bardziej kontrowersyjna. tekst
  • Odpowiedz